ب‌ام‌و XDrive M550i جدید، سریع‌تر از M5 فعلی | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
نام کالا یا شماره قطعه مورد نظر خود را وارد کنید .

ب‌ام‌و XDrive M550i جدید، سریع‌تر از M5 فعلی

ب‌ام‌و XDrive M550i جدید

نسل هفتم ب‌ام‌و سری 5 با کد G30 با سروصدای بسیار معرفی شد و سازندهٔ وعده داده است که این نسل، هیجان‌انگیزترین سری 5 تاریخ خواهد بود. بااین‌حال هرچند بسیاری از طرفداران این سدان اسطوره‌ای آلمانی در انتظار مدل پرچم‌دار M5 هستند اما ب‌ام‌و برای کسانی که نمی‌توانند تا معرفی M5 صبر کنند مدل M550i XDrive جدید را ارائه کرده است؛ بنابراین این افراد به‌زودی می‌توانند M550i XDrive را خریداری کنند که حتی از M5 فعلی هم سریع‌تر است.

ب‌ام‌و XDrive M550i جدید

این سدان عملکرد بالا که فقط یک‌قدم پایین‌تر از M5 قرار می‌گیرد، مجهز به یک نیروگاه 4.4 لیتری V8 بای‌توربو شده است. این پیشرانۀ آشنا توانایی تولید 460 اسب بخار قدرت و 650 نیوتن متر گشتاور را دارد که این نیرو توسط سامانهٔ XDrive به هر چهارچرخ انتقال میابد. البته هرچند M550i جدید هنوز هم ضعیف‌تر از M5 فعلی با 550 اسب بخار قدرت و 680 نیوتن متر گشتاور است اما مطمئناً در یک مسابقهٔ درگ و یا در شتاب صفرتاصد سریع‌تر از M5 عمل می‌کند.

BMW-5-Series-2017

با توجه به اعداد رسمی اعلام‌شده توسط ب‌ام‌و، این خودرو برای رسیدن به سرعت صد کیلومتر در ساعت فقط به 4 ثانیه زمان احتیاج دارد که به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر از M5 فعلی است که در 4.3 ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت می‌رسد. این در حالی است که M550i XDrive در قبال این عملکرد فوق‌العاده به‌صورت ترکیبی تنها 8.9 لیتر سوخت در هر صد کیلومتر مصرف می‌کند. البته انتظار می‌رود M550i XDrive سبک‌تر از M5 کنونی باشد اما آنچه مهم‌تر است این است که M550i به لطف سیستم XDrive نیرو را به هر چهارچرخ خود انتقال می‌دهد که مزیت بزرگی در برابر M5 فعلی دیفرانسیل عقب بشمار می‌رود. البته M5 آینده هم مجهز به همین سیستم چهارچرخ محرک XDrive خواهد بود.

BMW-M559ixdrive

بااین‌حال کسانی که خواهان این ب‌ام‌و قدرتمند هستند باید همچنان صبر کنند چراکه M550i XDrive در ماه مارس آینده (اسفند) به بازار عرضه می‌شود.

مشخصات فنی

untitled-2

منبع:پدال

مطالب مشابه

فروش خودروهای چپی به اسم بی‌رنگ

مافیایی که خودروهای تصادفی و چپی را به صورت غیر...

در دیگر کشورهای دنیا با قیمت پراید چه خودروهایی می‌توان خرید؟

چند وقت پیش بود که مدیرعامل شرکت سایپا در اظهارنظری...

سوپراسپرت محبوب در دنیا….

 شرکت های  بریتانیایی Verve Search و Go Compare، لیستی منتشر...

*

code