تأیید تولید نسل دوم ب‌ام‌و i3 | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
نام کالا یا شماره قطعه مورد نظر خود را وارد کنید .

تأیید تولید نسل دوم ب‌ام‌و i3

BMW-i3

ب‌ام‌و i3 اولین خودروی ساخت ب‌ام‌و بوده که واقعاً تلاش داشته تا به‌طور کامل مدلی اقتصادی و دوستدار محیط‌زیست باشد. برای تولید این خودرو ریسک‌های فوق‌العاده‌ای پذیرفته شد تا کل فرایند تولید تا حد ممکن “سبزباشد. از خود خودرو گرفته تا منابعی که برای شارژ دوباره‌ی باتری استفاده می‌شوند . ب‌ام‌و i3 اولین خودروی ساخت ب‌ام‌و بوده که واقعاً تلاش داشته تا به‌طور کامل مدلی اقتصادی و دوستدار محیط‌زیست باشد. برای تولید این خودرو ریسک‌های فوق‌العاده‌ای پذیرفته شد تا کل فرایند تولید تا حد ممکن “سبزباشد. از خود خودرو گرفته تا منابعی که برای شارژ دوباره‌ی باتری استفاده می‌شوند.

bmw-i3

Schwackhoefer که درباره‌ی نسل دوم این خودرو صحبت می‌کرد گفت:

من قویاً انتظار نسل دوم این خودرو را دارم. این هدفی نیست که کمپانی آن را نادیده بگیرد. اصلاً این‌طور نیست.

سخنان مدیر پروژه i3 به این معناست که ما نسل جدید و بهبودیافته‌ی این خودرو را در حدود 3 یا 4 سال دیگر و یا شاید هم زودتر خواهیم دید. امسال این خودرو سومین سالگرد تولید خود را جشن می‌گیرد و فیس لیفتی نسبتاً محدود روی آن صورت گرفته و باتری جدیدی به منظور بهبود محدوده‌ی حرکتی بر روی آن نصب شده است.

2017-BMW-i3

برای دانستن اینکه نسل جدید این خودرو چه چیزی را به همراه داشت بسیار زود است. البته احتمال بالایی برای استفاده از مجموعه باتری‌های جدیدتر وجود دارد اما باید منتظر تغییراتی در طراحی خودرو بسته به تصمیمات مقامات رده‌بالای ب‌ام‌و باشیم. ب‌ام‌و i3 کنونی در نگاه اول بسیار دوقطبی بوده و برخی آن‌ها عاشق آن شده و برخی نیز از آن دوری می‌کنند؛ اما موضوع قطعی اینکه همین فرایند تولید حفظ خواهد شد و از منابع انرژی تجدید پذیر برای تمامی مراحل ساخت سود برده خواهد شد.

bmw-i3

منبع:پدال

مطالب مشابه

نسل جدید آزرا معرفی شد، پرچم‌دار جدیدی برای هیوندای

پس از انتشار تصاویر جاسوسی و چند اسکچ طراحی از...

مذارکرات بی نتیجه خودرو سازان

به نقل از  دنیای اقتصاد:کارشناسان معتقدند همکاری با یک شرکت...

جنجالی ترین اخبار خودرویی سال 2016

شاید سال ۲۰۱۶، جالب‌ترین و پر جنب و جوش‌ترین سال...

*

code