مازراتی گرن توریسموی لیونل مسی بفروش میرسد | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
نام کالا یا شماره قطعه مورد نظر خود را وارد کنید .

مازراتی گرن توریسموی لیونل مسی بفروش میرسد

مازراتی گرن توریسموی لیونل مسی

گرچه لیونل مسی سفیر شرکت خودروسازی تاتا است، اما از ستاره‌ی باشگاه بارسلونا انتظار نداشته باشید که واقعاً پشت فرمان یکی از خودروهای این شرکت هندی بنشیند.این بازیکن فوتبال ۲۹ ساله در زندگی واقعی صاحب بعضی از جذاب‌ترین و لوکس‌ترین خودروهای روی زمین است، که با توجه به درآمد خالص حدوداً ۲۸۰ میلیون دلاری او قابل درک است.حالا یکی از این خودروها قرار است به فروش گذاشته شود؛ یک مازراتی گرند توریسموی MC Stradale مدل ۲۰۱۲. گفته می‌شود یک فروشنده‌ی آلمانی به نام میسر، با مدارکی که ثابت می‌کند لیونل مسی یکی از صاحبان سابق خودرو بوده، آن را برای فروش در وب‌سایتی قرار داده است.

مازراتی گرن توریسموی لیونل مسی

گرن توریسموی MC Stradale با بدنه‌ای اسپرت به رنگ سیاه مات با استفاده از رنگ قرمز در برخی نقاط، از یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴.۷ لیتری با آرایش V شکل بهره می‌برد که ۴۴۴ اسب بخار نیرو تولید می‌کند و به خودرو این توانایی را می‌دهد که طی ۴.۵ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند، پیش از آن که به سرعت حداکثری ۳۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

کارکرد خودرو ۴۶ هزار کیلومتر است و ۱۱۹,۹۰۰ یورو قیمت‌گذاری شده است که قطعاً معامله‌ی خوبی نیست، چرا که می‌توانید یک دستگاه نوی آن را با قیمتی در حدود ۹۰ هزار یورو صاحب شوید.

منبع :: زومیت

 

مطالب مشابه

ب‌ام‌و XDrive M550i جدید، سریع‌تر از M5 فعلی

نسل هفتم ب‌ام‌و سری 5 با کد G30 با سروصدای...

اولین تیزرها از نسل جدید هیوندای آزرا

هیوندای تلاش داشته تا هیجان بیشتری را به نسل بعدی...

فروش خودروهای چپی به اسم بی‌رنگ

مافیایی که خودروهای تصادفی و چپی را به صورت غیر...

*

code