ورود جیپ و آلفارومئو به ناوگان قدرتمند پلیس ایتالیا | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
نام کالا یا شماره قطعه مورد نظر خود را وارد کنید .

ورود جیپ و آلفارومئو به ناوگان قدرتمند پلیس ایتالیا

جیپ و آلفارومئو

افسران پلیس ایتالیا با داشتن برخی از بهترین خودروهای پلیس در دنیا جزو خوش‌شانس‌ترین مأموران پلیس شناخته می‌شوند. کجای دنیا شما یک لامبورگینی اوراکان LP۶۱۰-۴ آبی با نشان Polizia روی آن می‌توانید ببینید؟ مقامات فیات کرایسلر متوجه شده‌اند که نمی‌توانند به لامبورگینی اجازه دهند تا به‌تنهایی در این بخش بدرخشد و اولین نمونه از جیپ رنگید و آلفا رومئو جیولیتا خود را به آکادمی پلیس ایتالیا در شهر رم تحویل داده‌اند. فیات کرایسلر همچنین دو دستگاه آلفارومئو جیولیا ولوچه را در اختیار نیروی پلیس ایتالیا قرار خواهند داد که قرار است به دو مدل جیولیا کوادریفولیو که به‌عنوان خودروهای تیم پزشکی از آن‌ها استفاده می‌شود ملحق شوند.

جیپ و آلفارومئو

رنگید یک مدل مختص بازار ایتالیا با سیستم دو دیفرانسیل و یک موتور ۲.۰ لیتری ۱۲۰ اسب بخاری چهار سیلندر خطی می‌باشد که در آمریکا با این مشخصات عرضه نشده است. جیولیتا فعلی هم یک هاچ‌بک کوچک می‌باشد که در حال حاضر در آمریکا فروخته نمی‌شود. از سویی دیگر، جیولیا جدید با موتور ۴ سیلندر خطی توربو ۲۸۰ اسب بخاری و سیستم دو دیفرانسیل Q۴ خود از ماه بعد در آمریکا قرار است فروخته شود. در لباس Polizia، این خودرو یکی از قوی‌ترین و زیباترین خودروهای پلیس در سراسر دنیا می‌باشد.

جیپ و آلفارومئو

جیپ و آلفارومئو

فیات کرایسلر به‌هیچ‌وجه با خودروهای پلیس غریبه نیست و مدل‌های پلیسی داج چارجر را هم‌اکنون در اختیار نیروهای پلیس ایالات مختلف آمریکا قرار می‌دهد.

منبع:پدال

مطالب مشابه

شورولت کوروت ZR1 مدل 2018 طعمه عکاسان شد

به‌تازگی تصاویری جدید از یک دستگاه شورولت کوروت استتارشده در...

افزایش قیمیت خودرو های وارداتی 2017

ورود خودروهای خارجی ۲۰۱۷ به بازار با افزایش قیمت ۱۰...

آیا رنو کویید تهدیدی برای پراید و تیبا محسوب میشود؟

رنو در ایران در حالی اخیرا از احتمال تولید خودروی...

*

code