ورود جیپ و آلفارومئو به ناوگان قدرتمند پلیس ایتالیا | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
نام کالا یا شماره قطعه مورد نظر خود را وارد کنید .

ورود جیپ و آلفارومئو به ناوگان قدرتمند پلیس ایتالیا

جیپ و آلفارومئو

افسران پلیس ایتالیا با داشتن برخی از بهترین خودروهای پلیس در دنیا جزو خوش‌شانس‌ترین مأموران پلیس شناخته می‌شوند. کجای دنیا شما یک لامبورگینی اوراکان LP۶۱۰-۴ آبی با نشان Polizia روی آن می‌توانید ببینید؟ مقامات فیات کرایسلر متوجه شده‌اند که نمی‌توانند به لامبورگینی اجازه دهند تا به‌تنهایی در این بخش بدرخشد و اولین نمونه از جیپ رنگید و آلفا رومئو جیولیتا خود را به آکادمی پلیس ایتالیا در شهر رم تحویل داده‌اند. فیات کرایسلر همچنین دو دستگاه آلفارومئو جیولیا ولوچه را در اختیار نیروی پلیس ایتالیا قرار خواهند داد که قرار است به دو مدل جیولیا کوادریفولیو که به‌عنوان خودروهای تیم پزشکی از آن‌ها استفاده می‌شود ملحق شوند.

جیپ و آلفارومئو

رنگید یک مدل مختص بازار ایتالیا با سیستم دو دیفرانسیل و یک موتور ۲.۰ لیتری ۱۲۰ اسب بخاری چهار سیلندر خطی می‌باشد که در آمریکا با این مشخصات عرضه نشده است. جیولیتا فعلی هم یک هاچ‌بک کوچک می‌باشد که در حال حاضر در آمریکا فروخته نمی‌شود. از سویی دیگر، جیولیا جدید با موتور ۴ سیلندر خطی توربو ۲۸۰ اسب بخاری و سیستم دو دیفرانسیل Q۴ خود از ماه بعد در آمریکا قرار است فروخته شود. در لباس Polizia، این خودرو یکی از قوی‌ترین و زیباترین خودروهای پلیس در سراسر دنیا می‌باشد.

جیپ و آلفارومئو

جیپ و آلفارومئو

فیات کرایسلر به‌هیچ‌وجه با خودروهای پلیس غریبه نیست و مدل‌های پلیسی داج چارجر را هم‌اکنون در اختیار نیروهای پلیس ایالات مختلف آمریکا قرار می‌دهد.

منبع:پدال

مطالب مشابه

سیتروئن C3 WRC مدل ۲۰۱۷ رونمایی شد

سیتروئن از مدل C3 WRC ویژه‌ی مسابقات رالی سال ۲۰۱۷...

احتمال رونمایی از مدل جدید لامبورگینی در ماه جاری

با قضاوت بر اساس برخی از تصاویر جاسوسی از مدل‌های...

حذف کارت سوخت خودروها

حذف کارت سوخت خودروها کارت سوخت خودرو و دیگر وسایل...

*

code