شورولت کوروت ZR1 مدل 2018 طعمه عکاسان شد | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
جستجو تخصصی

شورولت کوروت ZR1 مدل 2018 طعمه عکاسان شد

شورولت کوروت ZR1 مدل 2018

به‌تازگی تصاویری جدید از یک دستگاه شورولت کوروت استتارشده در فضای مجازی و بعضی رسانه‌های خودرویی دیده می‌شود که گویا نمونه در حال آزمایش ZR1 جدید است.

شورولت کوروت

در تصاویر تنها نسخه کوپه را می‌بینید، اما فیلمی که توسط اتوبلاگ هند (Indian Auto Blog) منتشر شده، گونه روباز را نیز به تصویر می‌کشد!
شمای کلی به C7 گرنداسپورت و Z06 کنونی می‌ماند. خبری از باله عقب بزرگ نیست و نسخه کانورتیبل تنها به یک نمونه بسیار کوچک‌تر اکتفا کرده است. رینگ‌ها شباهت‌هایی به انواع تولیدی فِراری دارند. در بخش جلو حالتی شش گوشه شبیه به کامارو ZL1 به چشم می‌خورد.

شورولت کوروت

همان‌طور که می‌دانید کد ZR1 (که در نسل‌های قبلی به‌صورت ZR-1 نوشته می‌شد) برای قوی‌ترین گونه کوروت استفاده می‌شود و تاکنون در C3، C4 و C6 وجود داشته است. آخرینِ آن با مدل سال 2009 و قلب 6.2 لیتری 8 سیلندر V شکل روی خط تولید رفت. بلوک مذکور 638 اسب بخار قدرت و 604 پوند فوت (818.9 نیوتون‌متر) گشتاور تولید می‌کرد که از خروجی (توان 650 اسب بخار) کوروت Z06 کنونی کمتر است. به نظر می‌رسد برای ZR1 جدیدِ احتمالی، از نمونه بهبودیافته همان LT4 مورداستفاده در Z06 با توان بیش از 700 اسب بخار استفاده شود. حواستان باشد که این پیشرانه، با نمونه V8 موسوم به LT5 که به احتمال قوی برای نسل آینده کوروت آماده می‌شود، کاملاً متفاوت است.

شورولت کوروت ZR1 مدل 2018

باید اشاره کنم این نسخه همچنان موتور جلو بوده و ارتباطی به پروتوتایپ‌های موتور وسطی که چندی پیش شکار شدند، ندارد. هنوز زمان زیادی تا تولد نسل بعدی کوروت و ورود نمونه متحول‌شده به بازار مصرف پیش رو است و گویا شورولت در این اثنا قدم‌های نسبتاً کوتاه‌مدتی نیز خواهد برداشت. ZR1 جدید احتمالاً ژانویه 2017 در نمایشگاه دیترویت رونمایی شده و به‌عنوان آخرین کوروت موتور جلو تاریخ (تاکنون) روی خط تولید می‌رود.

منبع:پدال

Related Posts:

رونمایی از نسخه جدید هیوندای توسان(night edition)

با موفقیت روز افزون هیوندای توسان در بازارهای جهانی پس...

افزایش قیمیت خودرو های وارداتی 2017

ورود خودروهای خارجی ۲۰۱۷ به بازار با افزایش قیمت ۱۰...

 تردد خودرو میان ایران و ارمنستان آزاد شد

بر اساس یادداشت تفاهمی که در جریان سفر مسعود کرباسیان،...

*

code

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی