لامبورگینی آونتادور فیس‌لیفت شکار عکاسان شد | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
جستجو تخصصی

لامبورگینی آونتادور فیس‌لیفت شکار عکاسان شد

لامبورگینی آونتادور فیس‌لیفت

آونتادور LP 700-4 از سال 2011 در بازار حضور دارد بنابراین جای تعجبی ندارد که لامبورگینی در حال کار بر روی فیس لیفت این سوپرکار پرآوازه است. شاید این خودرو در زمان معرفی خودرو نام متفاوتی داشته باشد چراکه پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6.5 لیتری آن احتمالاً نسبت به مدل کنونی قدرت بیشتری تولید خواهد کرد. شاید افزایش قدرت خودرو حداقل با نمونه‌ی 710 اسب بخاری آونتادور Anniversario که در سال 2013 و به تعداد محدودی تولید شد برابری نماید.

آونتادور LP 700-4

ورای ارتقاهای مورد انتظار در رابطه با قوای محرکه، آونتادور 2018 از بهینه‌سازی‌های در بدنه به منظور بهبود راندمان آئرودینامیکی این خودرو سود خواهد برد. برخی از این تغییرات از مدل سطح بالای LP 750-4 سوپر ولوچه مشتق خواهند شد و علیرغم پوشش‌های استتاری خودروی حاضر در تصویر ما می‌توانیم ورودی‌های هوای اضافی در سپر جلو و همچنین ورودی‌های جدید روی گلگیر عقب را مشاهده کنیم.

آونتادور Anniversario

در بخش پشتی دیفیوزر مشابه مدل سوپر ولوچه طراحی جدیدی به منظور جای دادن خروجی سه‌گانه‌ی اگزوز داشته است. همچنین باید گفت که سپر بازطراحی شده‌ی عقب هم‌اکنون دو خروجی برای خنک‌سازی بهتر پیشرانه‌ی 12 سیلندر دارد. از دیگر بهبودهای مکانیکی این خودرو که از مدل سوپر ولوچه قرض گرفته شده می‌توان به دامپرهای تطبیق‌پذیری اشاره کرد که بهبود فرمان پذیری و هندلینگ خودرو را در پی داشته‌اند. درحالی‌که این سیستم‌ها در مدل سوپر ولوچه به‌صورت استاندارد در دسترس هستند اما احتمالاً لامبورگینی آن‌ها را به عنوان تجهیزات سفارشی آونتادور معمولی ارائه خواهد نمود. لامبورگینی به احتمال زیاد نسخه‌ی فیس لیفت آونتادور را در نمایشگاه خودروی ژنو 2017 معرفی خواهد نمود. این خودروساز همچنین در حال کار روی نسخه‌ی سوپرلگرا از اوراکان است.

منبع:پدال

Related Posts:

سرانجام هیوندای الانترا اسپورت اینجاست

و این خودرو به آسانی می‌تواند هیجان‌انگیزترین خودروی کامپکت این...

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی