لامبورگینی اوراکان LP 580-2 بهتر بشناسید | فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
جستجو تخصصی

لامبورگینی اوراکان LP 580-2 بهتر بشناسید

لامبورگینی اوراکان LP 580-2 بهتر بشناسید

از نظر تجاری لامبورگینی اوراکان دیفرانسیل عقب که با کد LP 580-2 شناخته می‌شود هیچ‌گاه احتمال موفقیت بالایی نداشتهاست. همه‌ی لامبورگینی‌ها به عنوان مدل‌های چهارچرخ محرک در نظر گرفته می‌شوند و مهندسان این شرکت از این سیستم برای تأمین حداکثر کارایی سود می‌برند؛ بنابراین باید اعتراف کرد که ایده‌ی تولید یک اوراکان دیفرانسیل عقب کمی ناقص به نظر می‌رسد. به منظور تکمیل شگفتی باید گفت که پیشرانه‌ی 10 سیلندر خودرو نیز 30 اسب بخار کمتر دارد.

اما در واقعیت اوراکان LP 580-2 می‌تواند بسیار شیرین باشد! در ابتدا باید گفت که این خودرو سبک‌تر از هر لامبوی دیگر بوده و از پلتفرم بسیار مناسب برای ساخت یک سوپرکار استفاده می‌کند. سیستم فرمان و تعلیق خودرو نیز به منظور همخوانی با ماهیت این مدل جدید بازنگری شده‌اند؛ و در مورد خودروی حاضر در تست، صندلی‌ها نیز ظاهر و احساس اسپورت‌تر نسبت به دیگر اوراکان‌ها دارند.

ماشین نو - قطعات - خرید

به علاوه LP 580-2 ارزان‌تر از همه‌ی مدل‌های مختلف اوراکان بوده و در مقایسه با نسخه‌ی اسپایدر این ارزانی تقریباً به 50 هزار پوند می‌رسد؛ بنابراین از نظر منطق و استدلال معمولی، در همان زمان شما دارای خودرویی با پیشرانه در وسط بوده و این اصل است و بنابراین واقعاً نیازی به سیستم چهارچرخ محرک ندارید. گواه این امر نیز مک‌لارن است که هیچ‌یک از ساخته‌هایش حتی هایپرکار 904 اسب بخاری P1 از سیستم چهارچرخ محرک استفاده نمی‌کنند.

lamborghini-huracan-lp580-2

در زمان حرکت اوراکان LP 580-2 گوش‌به‌زنگ و سرزنده بوده و هیچ‌گونه حس عصبی یا ناراحتی ندارد. با توجه به کوچکی بازار چنین خودروهایی لامبورگینی می‌تواند یک‌قدم فراتر رفته و حتی شاسی این خودرو را تیزتر نماید. با بهای 156575 پوندی، اوراکان LP 580-2 معامله‌ی مناسبی بوده و برای ما لذت‌بخش‌ترین خودرو از پشت فرمان است.شاید یک لامبورگینی دیفرانسیل عقب باب میل همه‌ی افراد نباشد اما در واقعیت این خودرو شیرین‌ترین و لذت‌بخش‌ترین اوراکان موجود است. هر چه که هست، ما قطعاً این خودرو را دوست داریم.

منبع: autoexpress

Related Posts:

هیوندای i30 مدل 2017

از هایلایت های i30 مدل 2017 می توان به مجموعه...

معرفی شورولت اسپارک اکتیو

بازار کراس‌اوورها روزبه‌روز داغ‌تر و محبوب‌تر می‌شود و خودروسازان هم...

طراحی سایت
طراحی سایتقالب وردپرسسئوسرویس و تعمیر کولر گازی