دردسرهای عجیب خریداران پژو ۲۰۰۸

دردسرهای عجیب خریداران پژو 2008

ظاهرا داستان دردسرهای خریداران پژو 2008 تمامی ندارد و احتمالا تا زمان عرضه نهایی این خودرو نیز ادامه دارد؛ اما در تازه ترین حواشی این خودرو خبر از غیرقابل انتقال بودن حواله خرید پژو 2008 به گوش می رسد؛ اخباری که احتمالا شوک بزرگی به خریداران این محصول وارد می کند.

طراحی داخلی پژو 2008

پس از مکافات های عجیبی خریداران پژو 2008 برای ثبت نام در سامانه ایران خودرو و تاخیرهای بی برنامه که تا اوایل تیر ماه به طور انجامید حال مشخص شده که این حواله خرید برخلاف روال سابق قابل انتقال به غیر نیست و این خودروها در نهایت به خریداران اولیه تحویل داده می شود. این در حالی است که هنوز از قیمت قطعی این خودرو اطلاع دقیقی در دست نیست و در صورت افزایش قیمت نجومی آن کلاه گشادی بر سر دلالان رفته است.

بنا بر اخبار غیر رسمی قیمت این خودرو تا زمان تحویل تا 105 میلیون تومان افزایش می یابد. برخی منابع دیگر نیز از قیمت نهایی 115 میلیون تومان خبر می دهند. در چنین شرایط قمر در عقربی وزیر صنعت در تازه ترین اظهار نظر خود عنوان کرده که “هر کس حواله ۲۰۰۸ خریده سرش کلاه رفته است. برای جلوگیری از تقلب، پژو ۲۰۰۸ تنها به نام کسی که ثبت نام کرده خواهد شد و هر کس حواله خرید سریع برود و پولش را پس بگیرد.”

پژو 2008

گفتنی است که طی روزهای اخیر خریداران پژو 2008 حواله های این خودرو را با قیمت 80 میلیون تومانی خریداری کرده اند. قیمتی که نسبت به اعلام پیشین ایران خودرو 20 میلیون افزایش داشته است. در هر حال آنچه مشخص است اینکه دلالان و واسطه هایی که دل به سود حاصل از فروش این خودروی کمیاب بسته بودند باید تا پایان شهریور ماه صبر کنند. هرچند این بازار سیاه با کمی تاخیر دوباره به راه می افتد و پژوهای خاک خورده در نمایشگاه های خودرو به علت ضعف ایران خودرو در تحویل به موقع محصولات با افزایش قیمت قابل توجه به فروش می رسند.

پیشنهاد مطالعه  پیام ترامپ به خودروسازان آلمانی:ژرمن‌ها بد هستند، بسیار بد…

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms

نبض صنعت خودروی جهان در ایمیل شما خواهد تپید...