دانستنی‌های خودرو

کدام یک از خودروهای مطمئن جهان در ایران موجود است ؟

 موسسه “Drive Power 2017” هر ساله یک نظرسنجی در رابطه با رضایت مشتریان از خودرو‌های خود انجام می‌دهد و بر اساس این نظرسنجی فهرستی از مطمئن‌ترین خودروهای موجود در بازار (چه قدیمی و چه جدید) ارائه می‌دهد. با توجه به نتایجی که امسال به دست آمد، مشخص شد که 8 مدل از این خودرو ها در ایران حضور دارند.

این هشت خودرو عبارتند از:

ولوو XC60

ین خودرو نه تنها یکی از پر فروش‌های این شرکت بوده، بلکه یکی از 10 خودرو مطمئن این نظرسنجنی است. اکثر کسانی که صاحب این خودرو هستند راضی هستند و تنها 6 درصد از مالکان گزارش خرابی داده‌اند.

ولوو XC60

لکسوس NX
یکی از سه مدل موجود در این لیست است. این شاسی بلند محبوبیت قابل توجهی در میان مردم دارد و از سال 2014 تا کنون در این فهرست جای داشته است.
لکسوس NX

لکسوس CT

این خودرو هیبریدی که یک هاچبک مناسب برای خانواده‌ها نیز هست، آمار بسیار خوبی داشته است. تنها 2 درصد از دارندگان گزارش خرابی این خودرو را دادند.
کیا سراتو

کیا سراتو

سراتو یکی از موفق‌ترین مدل‌های کیا بوده است و در دنیا با استقبال خوبی مواجه شده است. آخرین نسل این خودرو با طراحی متفاوت و زیبا توانست جایگاه خودش را میان سدان‌های دیگر پیدا کند و حرفی برای گفتن داشته باشد.
کیا سراتو

لکسوس RX

یکی دیگر از مدل‌های موفق لکسوس است که یک شاسی بلند قامت است و در میان 10 خودرو برتر لیست “Drive Power 2017” قرار دارد
لکسوس RX

کیااسپورتیچ

این کراس اوور شرکت کیا موتورز یکی از مدل‌هایی بود که توانست در آسیا فروش بسیار موفقی داشته باشد و 94.37 درصد از دارندگان به رضایت از این خودرو رای موافق دادند.
کیا اسپورتیج

مزدا 3

همانطور که گفتیم خودروهای ژاپنی در این لیست درخشیدند و سری “3” مزدا هم یکی از محصولات موفق مزدا بود . این خودرو در نظرسنجی مانند کیا اسپورتیج درصد 94.37 را به خود اختصاص دهد.
مزدا 3

تویوتا RAV4

اکنون نوبت به سامورایی بلند قامت می‌رسد که توانست رتبه اول این لیست را به خودش اختصاص دهد. این خودرو به منظور تامین نیازهای یک خانواده و همچنین پیمودن مسیرهای ناهموار ساخته شده است .  تنها 6 درصد از مالکین گزارش خرابی این خودرو را بیان کردند.
تویوتا RAV4

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
برند خودروی شما چیست؟

برای مشاهده قیمت روز لوازم یدکی

خودروی خود روی برند کلیک کنید:

مشاهده سایر برندها