دانستنی‌های خودرو

خرید اینترنتی لوازم یدکی در ماشین نو چه مزایایی دارد؟

بی شک یکی از دغدغه های بسیاری از صاحبان خودرو سهولت در یافتن لوازم یدکی آنهاست. لوازم یدکی تقلبی نقش زیادی در خرابی دیگر قطعات خودرو دارد. بنابراین دارندگان خودرو همواره وسواس زیادی برای خرید قطعات از خود نشان می دهند اما گاهی با تمام تلاش خود به در بسته می خورند. این در حالی است که خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو اگرچه قدمت زیادی ندارد اما مزایایی دارد که بسیاری از مشکلات صاحبان خودرو را به کلی حل می کند.

خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو

بازار لوازم یدکی ایران به دلیل نظارت های ضعیف عرصه جولان انواع قطعات تقلبی خودرو شده است. از سوی دیگر تحریم ها و عدم همکاری شرکت های اصلی تولیدکننده خودرو با واردکنندگان و مونتاژکنندگان موجب شده تا لوازم یدکی بسیاری خودروهای خارجی به راحتی در مغازه های لوازم یدکی یافت نشود و یا با قیمت ها نجومی به فروش رسند. این مشکل در شهرای کوچکتر به مراتب بیشتر مشاهده می شود.

از سوی دیگر به دلیل عدم نظارت بر قیمت ها، امروزه لوازم یدکی با قیمت های متفاوتی عرضه می شود و خریداران نه می توانند به ارزانی قیمت ها اعتماد کنند و نه توان پرداخت هزینه های بالای برخی قطعات خودرو را دارند. این نوسان قیمت ها از دیگر مسائلی است که صاحبان را خودرو با معضلات زیادی مواجه کرده است. حال سوال این است که خرید اینترنتی لوازم یدکی چگونه می تواند این مشکلات را حل کند؟

مزایای خرید اینترنتی قطعات خودرو

بدون تردید یکی از مزایای خرید اینترنتی سهولت انجام آن است. فروشگاه های اینترنتی لوازم یدکی نظیر ماشین نو این امکان را به شما می دهند تا در تمام ساعات شبانه روز بتوانید خرید خود را انجام دهید. پس دیگر لازم نیست در ساعات کاری روز که با مشغله های زیادی سر و کار دارید در مغازه های لوازم یدکی به دنبال محصولات مورد نیاز خود بگردید. اما این تنها مزیت خرید اینترتی لوازم یدکی خودرو نیست!

بیشتر بخوانید :  معرفی انواع و برترین سیستم های امنیتی خودرو در جهان

خرید اینترنتی لوازم یدکی خودرو

در حال حاضر در ایران نظارت و کنترل بر فروشگاه های اینترتی بیش از مغازه ها صورت می گیرد. این امر موجب شده تا صاحبان فروشگاه های اینترنتی به کیفیت و اصل بودن محصولات خود تاکید زیادی داشته باشند. از سوی دیگر فضای رقابتی یکسانی که اینترنت در اختیار همه قرار داده موجب شده تا فروشگاه های آنلاین برای جذب مشتری و جلب رضایت آنها حتی پیش از دستگاه های مسئول بر قیمت های خود نظارت داشته باشند و تلاش کنند تا بهترین کالا را با کمترین قیمت ممکن به دست مشتری برسانند. برخی از این فروشگاه ها نظیر فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو با تضمین بهترین قیمت خیال مشتریان خود را از این بابت آسوده می کنند.

شفافیت قیمت ها نیز از دیگر مزایای فروشگاه های آنلاین لوازم یدکی است که امکان مقایسه را برای شما فراهم می کند. مزیتی که عملا در مغازه های لوازم یدکی وجود ندارد و یک مقایسه ساده میان دو قطعه ممکن است ساعت ها وقت شما را بگیرد. در حالی که مقایسه مشخصات قطعات خودرو در اینترنت تنها به چند دقیقه وقت نیاز دارد.

در یک خرید فیزیکی معمولا فروشنده اطلاعات کاملی از کالای خود و یا زمان کافی برای ارائه آنها به شما را ندارد. در مقابل در خرید اینترنتی لوازم یدکی شما می توانید پیش از خرید شرح کاملی از محصولات را کنار آنها مطالعه کنید.

به این نکته نیز باید توجه داشت که هرچی قیمت خودروی شما بیشتر باشد در مغازه های کمتری می توانید لوازم یدکی مورد نیاز خود را پیدا کنید. اما این محدودیت در خرید اینترنتی لوازم یدکی وجود ندارد و شما به همان راحتی که می توانید قطعات خودرویی نظیر پراید را پیدا می کنید، قادر خواهید بود لوازم یدکی خودروهای بنز و بی ام و را هم خریداری کنید.

ارسال سریع و رایگان با خرید اینترنتی لوازم یدکی

جدا از اصالت و قیمت لوازم یدکی، یکی دیگر از دغدغه های مردم در خرید اینترنتی مدت زمان ارسال و هزینه آنها است. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو با درک صحیح از این نگرانی توجه ویژه ای به ارسال محصولات خود دارد. مشتریان تهرانی فروشگاه آنلاین ماشین نو با خرید بالاتر از 300 هزار تومان از ارسال رایگان بهره مند خواهند شد. همچین سفارش های این مشتریان در همان روز خرید ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  کدام سیستم فرمان خودرو کارآمدتر است، هیدرولیکی یا الکتریکی؟

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو برای مشتریان در دیگر نقاط ایران نیز از سرویس های ارسال سریع استفاده می کند. بنابراین خریداران با فاصله زمانی کمی پس از خرید، سفارش های خود را دریافت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
برند خودروی شما چیست؟

برای مشاهده قیمت روز لوازم یدکی

خودروی خود روی برند کلیک کنید:

مشاهده سایر برندها