اخبار خودرو

فروشگاه آنلاین ماشین نو !

این روز ها به موازات پیشرفت اینترنت و دسترسی اکثریت مردم به آن، اغلب کسب و کار ها رو به فضای آنلاین آورده و قصد دارند تا ادامه مسیر را در دنیای دیجیتال و اینترنت تجربه کنند.  فروش لوازم یدکی یکی از همین کسب و کار ها است که وارد فضای دیجیتال شده است. فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو جزو اولین فروشگاه های آنلاین بوده که در این زمینه فعالیت می کند و در کنار رقبای خود و در یک فضای سالم به رقابت جهت فروش هر چه بهتر قطعات یدکی خودرو به مشتریان می پردازد.

 

فروشگاه اینترنتی ماشینو

 

با معروف شدن برند ماشین نو تعدادی از فروشگاه های این حوزه با الگو برداری از برند و مدل کسب و کار ماشین نو سعی دارند تا در زمان کوتاه تری به تعداد فروش بالا برسند. لذا از جایی که فروشگاه ماشین نو اصل را بر رضایت مشتریان و کیفیت محصولات نهاده است سعی می کند تا با شفاف سازی در این مورد از زیان دیدن خریداران آنلاین لوازم یدکی جلوگیری کند. بنابراین لازم به ذکر است که آدرس فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو به نشانی https://mashinno.com است. 

mashinno-homepage

 

 

با نگاه به تصویر زیر متوجه می شویم که بسیاری از کاربران به اشتباه برند ماشین نو را سرهم نوشته و به سایت های دیگری وارد می شوند.

mashinno -trend

 

 

لذا هنگام جستجو کردن برند حتما دقت کنید که آن را به صورت جدا تایپ کنید به شکل زیر:

 

mashinno-search

 

برای فروشگاه اینترنتی ماشین نو رضایت مشتریان حرف اول را میزند به همین دلیل ما برای خریداران محترم خود ضمانت بازگشت کالا را در نظر گرفتیم تا این اطمینان برای آنها ایجاد کنیم که قطعه ای که به دستشان می رسد از کیفیت مطلوب برخوردار باشد.

همچنین شما برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد ماشین نو و بازگشت کالا می توانید صفحه شرایط استرداد کالا را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
برند خودروی شما چیست؟

برای مشاهده قیمت روز لوازم یدکی

خودروی خود روی برند کلیک کنید:

مشاهده سایر برندها