دسته‌بندی نشده

معرفی پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020

بررسی پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020

مردم کشورهای اروپایی به خوبی از خودروهای تولیدات داخلی خودشان استقبال می کنند. لیست پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 در ماه فوریه علاقه و استقبال بالای مردم کشورهای اروپایی را به خوبی نشان می دهد. در این میان می توان گفت مردم کشورهای بلژیک، اتریش، آلمان و لوکزامبورگ به خودروهایی مانند فولکس واگن گلف علاقه بسیار زیادی دارند. خط تولید خودرو کشورهای آلمان، ایتالیا، سوئد و فرانسه بسیار رونق دارد و امروزه جزو موفق ترین کشورها در زمینه تولید خودرو به حساب می آیند. یکی از دلایل این امر، حمایت مردم این کشورها از تولیدات خودرو داخلی کشورشان است. همه ساله خودروهای بسیار زیادی با ویژگی ها و قابلیت های فراوان در کشورهای اروپایی تولید و صادر می شود. به راستی که رقابت در این عرصه و به خصوص بین کشورهای مطرح و موفق در زمینه خودروسازی بسیار تنگاتنگ است. هر سال با برگزاری یک نمایشگاه اختصاصی در نیویورک از خودروهای برتر کشورهای اروپایی رونمایی می شود. با بررسی قابلیت ها و آمار فروش این خودروها، در نهایت خودروی برتر جهان را انتخاب و معرفی می کنند. طی یک سال اخیر و با موضوع کرونا، تمامی صنایع از جمله خودروسازی دچار رکود شده اند. با استفاده از تبلیغات گسترده و رونمایی های پی در پی، خودروهای اروپایی توانسته اند فروش خوبی داشته باشند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا 10 ماشین برتر دنیا 2020 و همچنین لیست پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به شما معرفی کنیم.

خودروی فولکس واگن گلف جزو 10 ماشین برتر دنیا 2020

یکی از پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 خودرو فولکس واگن گلف محصول کشور اتریش است. این خودرو را می توان در عین پرفروش بودن، پرطرفدار نیز دانست. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید در ماه فوریه سال 2020 خودرو فولکس واگن گلف 635 خریدار اتریشی داشته است. حتی دو خودرو پرفروش بعد از فولکس واگن گلف نیز متعلق به اتریش هستند و این نشان دهنده موفقیت این کشور در صنعت خودروسازی است. اشکودا اکتاویا 544 دستگاه و اشکودا فابیا 542 دستگاه بعد از فولکس واگن گلف فروش داشته اند.

معرفی پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020
خودروی فولکس واگن گلف تولید کشور اتریش

بهترین ماشین دنیا 2020 خودروی اشکودا اکتاویا

از دیگر پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 اشکودا اکتاویا تولید کرواسی است. این خودرو به همراه فولکس واگن T-cross و فیات 500 در سال 2020 جزو محبوب ترین و پرطرفدارترین خودروهای اروپایی بوده اند. این خودروها با فروش به ترتیب 342، 122 و 168 دستگاه تقریبا رکورد فروش خودرو در این کشور را شکستند. خودروی اشکودا اکتاویا در جمهوری چک به شدت حکم فرمایی می کند. این خودرو با فروش 1703 دستگاه عنوان پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص داده است. بعد از این خودرو فابیا با 1357 دستگاه فروش از محبوبیت و فروش بالا برخوردار شده است. می توان گفت بیشترین فروش خودرو در جمهوری چک متعلق به اشکودا است. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 متعلق به این کشور است. سومین جایگاه خودروی پرفروش سال 2020 در این کشور به اسکالا با 795 دستگاه فروش، تعلق می گیرد.

خودروی تویوتا یاریس

در ماه فوریه سال 2020 خودروی تویوتا یاریس سوپر مینی با 459 دستگاه فروش، عنوان پرفروش ترین خودروی دانمارک را به خود اختصاص داده است. آیا می دانید داشتن چه قابلیت هایی این خودرو را محبوب کرده است؟  در جواب باید بگوییم این خودرو مزیت های بسیار زیادی دارد، از جمله کیفیت بالا در ساخت، مصرف سوخت کم، تعلیق نرم و دوام فنی بالا. دارا بودن این ویژگی ها تویوتا یاریس را حسابی به شهرت و محبوبیت رسانده است.

بیشتر بخوانید :  مشکل لرزش فرمان هنگام ترمز چیست؟

خودروی تویوتا RAV4

به نظر می رسد که مردم کشور استونی بیشتر مایلند تا خودروهای بزرگ بخرند. خودروی تویوتا RAV4 یکی از آن دسته خودروهایی است که مردم استونی تقاضای زیادی برای خرید آن دارند. تویوتا RAV4 جزو پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 است. این خودرو با فروش بیش از 141 دستگاه توانسته جایگاه اول فروش در استونی را به خود اختصاص دهد. بعد از تویوتا RAV4 خودرو رنو کلیو و تویوتا کرولا به ترتیب جایگاه دوم و سوم فروش و محبوبیت در این کشور را به خود اختصاص داده اند.

خودروی تویوتا کرولا زیبا و قدرتمند
خودروی تویوتا کرولا زیبا و قدرتمند

خودروی تویوتا کرولا

آیا می دانید در سال 2020 در فنلاند کدام خودرو عنوان پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص داده است؟ خودروی تویوتا کرولا با فروش بیش از 610 دستگاه در سال گذشته جزو پرطرفدارترین خودروهای اروپایی به حساب می آید. این آمار توانسته تا پیروزی و موفقیت بسیار بالایی را در صنعت خودروسازی این کشور رقم بزند. این خودرو با دارا بودن قابلیت های ویژه توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. از مشخصات فنی تویوتا کرولا پیداست که این خودرو بسیار قدرتمند و با کیفیت است. همین موضوع موجب محبوبیت و فروش بالای تویوتا کرولا در کشور های اروپایی شده است.

خودروی پژو 208 پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020

شاید برای شما جالب باشد تا بدانید سه خودروی محبوب و پرفروش دنیا، همگی متعلق به کشور فرانسه هستند. با ورود پژو 208 به بازار، اعداد و ارقام فروش به طرز چشمگیری تغییر کردند و این خودرو آمار فروش خودروهای اروپایی را به طور کلی دگرگون کرد. پژو 208 بهترین ماشین دنیا 2020 با فروش 10،273 دستگاه رتبه پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص داده است. این خودرو در کل دنیا محبوبیت و شهرت ویژه ای را کسب کرده است. بعد از خودروی پژو 208 فرانسه که در جایگاه نخست فروش قرار دارد، به ترتیب رنو کلیو با فروش 8662 دستگاه و سیتروئن C3 با فروش 5877 دستگاه رتبه دوم و سوم فروش را به خود اختصاص داده اند.

خودروی پژو ۲۰۸ پرفروش ترین خودروهای اروپا ۲۰۲۰
خودروی پژو ۲۰۸ پرفروش ترین خودروهای اروپا ۲۰۲۰

خودروی داچیا لوجی

در ماه فوریه سال 2020 در مجارستان، خودروی MPV کامپکت داچیا لوجی یکی از پرفروش ترین خودروهای کشورهای اروپایی بوده است. خودروی داچیا لوجی با برخورداری از قابلیت های ویژه ای همچون ترمز اضطراری اتوماتیک، پایش نقاط کور و… توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند و عنوان پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص دهد.

خودروی هیوندای توسان

قطعا این موضوع شما را شگفت زده خواهد کرد که خودروی هیوندای توسان تنها در ماه فوریه با فروش 548 دستگاه عنوان پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص داده است. بیشترین فروش این خودرو در کشور ایرلند بوده است. بعد از هیوندای توسان، تویوتا کرولا و فولکس واگن در کشور ایرلند جایگاه دوم و سوم فروش را داشته اند.

بیشتر بخوانید :  مشکل لرزش فرمان هنگام ترمز چیست؟

خودروی فیات پاندا

خودروی فیات پاندا در فوریه سال 2020 رکورد شگفت انگیزی از فروش را زد. این خودرو با فروش بالای 14،466 دستگاه در ایتالیا توانسته عنوان پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 را به خود اختصاص دهد. این خودرو هر ساله با تغییرات بسیار شگفت انگیز رونمایی می شود. ظاهر بسیار زیبای فیات پاندا توانسته این خودرو را به یکی از محبوب ترین خودروهای دنیا تبدیل کند. این خودرو برای بار دیگر در ملی گرایی توانسته پیروز شود و عنوان بهترین ماشین دنیا 2020 را به خود اختصاص دهد.

خودروی فیات پاندا
خودروی فیات پاندا

خودروی جیپ چروکی

علی رغم این که سال 2020 از رکود اقتصادی شدیدی در زمینه های مختلف از جمله خودروسازی برخوردار بوده است؛ اما فروش خودروی جیپ چروکی بسیار بالا بوده است. این خودرو توانسته است به خوبی هم پای رقبای بزرگ خود مانند هوندا CR-V و تویوتا RAV4 پیش رود؛ اما هنوز هم این دو رقیب از جیپ چروکی در رده های بالاتری قرار دارند.

بهترین ماشین جهان 2020 کدام است؟

آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که در میان این همه رقیب و این همه شرکت های اروپایی سازنده خودرو، کدام شرکت عنوان بهترین ماشین جهان 2020 را به خود اختصاص داده است؟ اگر دانستن جواب این سوال برای شما جالب است، ادامه مطلب را دنبال کنید.

کشورهای اروپایی بسیار زیادی در زمینه خودروسازی با یکدیگر رقابت می کنند. هر ساله خودروهای تولیدی این کشور ها طبق آمار فروش، با یکدیگر مقایسه می شوند. سال 2020 از رکود اقتصادی بسیار زیادی در سراسر دنیا برخوردار بوده است و دلیل آن هم شیوع ویروس کرونا و اختلال در زندگی و کسب و کار مردم بوده است. اما با وجود این مشکلات خودروهای اروپایی فروش بسیار خوبی داشته است. کیفیت بالا در ساخت این خودرو ها مقایسه و رقابت را بسیار سخت کرده است. خودروی کیا تلوراید را می توان به عنوان بهترین ماشین جهان 2020 و پرفروش ترین خودروهای بازار اروپا 2020 دانست. هر ساله بهترین خودرو طی مراسمی در نمایشگاه نیویورک معرفی و رونمایی می شود؛ اما امسال و با توجه به شرایطی که ویروس کرونا به وجود آورد، این نمایشگاه برگزار نشد و مراسم از طریق اینترنت پخش شد.

اولین شاسی بلند کیا، تلوراید است. این شاسی بلند زیبا قبلا هم جایزه بهترین خودروی شاسی بلند آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده بود. طی مراسمی که امسال برای پرفروش ترین خودروهای بازار اروپایی 2020 برگزار شد، بیش از 50 خودروی اروپایی در جایگاه رقابت با یکدیگر قرار گرفتند. در نتیجه این رقابت، خودروی تلوراید، دو سری مزدا 3 و مزدا CX-30 به مرحله نهایی راه یافتند. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید خودروی کیا تلوراید علاوه بر دریافت جایزه بهترین ماشین دنیا 2020، جایزه بهترین ماشین شهری 2020 را نیز دریافت کرده است. قرار گرفتن در این رقابت و در نهایت پیروزی، می تواند افتخار بسیار بزرگی برای کیا تلوراید باشد. ناگفته نماند هر 50 ماشین اروپایی که در این نمایشگاه رونمایی می شوند، خودروهای محبوبی هستند و کاملا شایسته رقابت با یکدیگر می باشند.

بهترین ماشین دنیا ۲۰۲۰ خودروی کیا تلوراید
بهترین ماشین دنیا ۲۰۲۰ خودروی کیا تلوراید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
برند خودروی شما چیست؟

برای مشاهده قیمت روز لوازم یدکی

خودروی خود روی برند کلیک کنید:

مشاهده سایر برندها