0

ساینا حذف می شود و اطلس سایپا جایگزین!

قیمت اطلس سایپا

به گفته مدیر عامل خودروساز سایپا در سه سال آینده 9 محصول جدید تولید خواهد شد و همچنین خودروی آریا و شاهین به تولید انبوه خواهد رسید.

اطلس سایپا جدیدترین خودروی داخلی که قرار معرفی آن در فروردین 1400 بود و بعد از گذر 8 ماه همگی منتظر معرفی دقیق این خودرو و قیمت آن هستیم تا ببینیم این بار سایپا چه خواهد کرد. کراس اووری بر پایه ساینا و کوییک که با احتمال آمدنش ساینا از محصولات سایپا حذف شود.

حدس و گمان ها از موتور بهبود یافته تیبا M15PS1 برای اطلس حکایت میکند. موتوری که که دارای کاهش 7 درصدی مصرف سوخت، افزایش 7 درصدی قدرت، افزایش 5 درصدی گشتاور و استفاده از سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ است. احتمال اینکه اطلس با پلتفرم کوییک اس ( فیس لیفت کوئیک) با توجه به نمای جانبی خودرو،گلگیر و حتی آینه های جانبی زیاد می باشد. اما به نظر شما ماشین اطلس چقدر می ارزد؟

قیمت اطلس سایپا

به گفته آقای سلیمانی خودروهای جدید سایپا که اطلس هم نیز جزو همان ها است از جدیدترین تکنولوژیهای روز بهره مند خواهد بود و تمام قطعات آن ساخت داخل خواهد بود. نیم شاسی جدید سایپا که با تریم جدیدتری نسبت به فیس لیفت کوئیک و کابینی مشابه با رنو سیمبل خواهد بود. سانروف و صندلی های برقی، نمایشگر لمس داشبورد، حسگرهای پارک، دریچه گاز برقی، دوربین عقب کمترین امکاناتی می باشد که این خودرو میتواند از آن برخوردار باشد. 

فربد زاوه، کارشناس بازار خودرو گفته است که قیمت سایپا اطلس حدود 170 میلیون تومان شروع و نمونه اطلس اتوماتیک و فول آپشن تا 280 میلیون تومان خواهد بود. قیمت های گفته شده پیش بینی کارشناسان است و بسته به زمان و اقتصاد ممکن است در زمان عرضه به بازار با آنچه که پیش بینی شده است تفاوت هایی داشته باشد.

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.