دانستنی‌های خودرو

غوغایی که فورد موستانگ 2018 در جاده‌ها برمی انگیزد

فورد موستانگ:همان صدای غرش موتور بی همتایی که رانندگان برایش به دل جاده‌ها می‌زنند. همان ماشینی که خلق شده است تا ماجراجو باشد. اینها احساساتی هستند که با یک خودروی موستانگ تجربه می‌کنید خودرویی وحشی که دل پیر و جوان را می‌رباید. در این مقاله سعی داریم نگاهی به امکانات خودروی فورد موستانگ 2018 داشته باشیم و ببینیم این بار با چه خودرویی روبرو هستیم.

تجهیزات فورد موستانگ 2018

در حالی که هنوز مسئولین فورد موستانگ بهای این خودروی ارزشمند را اعلام نکرده اند یک بروشور از تجهیزات  این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. که نشان می‌دهد فورد موستانگ 2018 دارای پیشرانه‌های 2.3 لیتری اکوبوست و 5 لیتری  اند  همچنین  استارت ریموتی، سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC 3 فورد، رادیوی SiriusXM با 6 ماه اشتراک آزمایشی، سیستم پایش فشار باد لاستیک‌ها، دوربین دید عقب و سیستم‌های هشدار تصادف و کمک پس از آن نیز در خودروی فورد موستانگ به چشم می‌خورد.

فورد موستانگ

کمافی السابق گزینه های سفارشی نیز در فورد موستانگ 2018 موجود است. از آن جمله می‌توان به نشان دهنده‌های کاملاً دیجیتال 12 اینچی و دستیار حفظ خودرو بین خطوط اشاره کرد.

فورد موستانگ

در ادامه دامپرهای MagneRide در فورد موستانگ به خوبی وظیفه‌ی خود را به اتمام می‌رسانند، و  موستانگ با گیربکس 10 سرعته ی اتوماتیک یک گشتاور دیدنی را به سرنشینان ارائه می دهد، سیستم ناوبری  نیز که با فعال‌سازی صوتی و سیستم صوتی در اختیار است که کاربران در گزینه های سفارشی خود آن را انتخاب کنند.

طراحی داخلی فورد موستانگ 2018

کابین فورد موستانگ در موارد گزینشی دارای  فینیش سرامیک، Tan، قرمز، آبی یا تیره است که بسته به انتخاب خریداران است و مطمئنا قیمتش نیز متفاوت خواهد بود. ولی همانطور که در عکسها گویاست فورد موستانگ فیس لیفت با 11 رنگ متفاوت از جمله آبی کونا و نارنجی سه پوششه ارائه می‌گردد. در طراحی داخلی خودرو نیز می توان  به افزایش 0.6 اینچی فضای پای جلو و در عین حال کاهش 1.6 اینچی فضای پای عقب اشاره کرد. که بسیار راحت و اسپورت خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  فیوز خودرو و عملکرد آن چیست؟ انواع و نشانه های خرابی فیوز ماشین

استقبالی که از فوردموستانگ 2018 صورت خواهد گرفت را به زودی خواهیم دید و به این پرسش جواب داده خواهد شد که آیا این موستانگ مانند دیگر همتایان خود عزیزدل رانندگان غربی خواهد بود یا خیر؟!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
برند خودروی شما چیست؟

برای مشاهده قیمت روز لوازم یدکی

خودروی خود روی برند کلیک کنید:

مشاهده سایر برندها