02191301374

لوازم یدکی خودرو صفحه شرایط استرداد کالا

هدف اصلی ماشین نو رضایت کامل مصرف‌کننده است که بر همین اساس خریداران می‌توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به ماشین نو مسترد نمایند.

لطفاً قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت در نوع کالا، رنگ کالا و گارانتی درج شده می‌بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی ماشین نو اطلاع دهید.

"لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال ماشین نو نباشد در هیچ صورتی از سمت ماشین نو استرداد نخواهد شد. "

 

خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل، کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی و یا خراشیدگی آن را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی ماشین نو اطلاع دهد و  طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم ماشین نو جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.

شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

 2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید ماشین نو نخواهد بود و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در این صورت کلیه هزینه‌های جابجایی به عهده خریدار خواهد بود.

3- بازگشت محصول خریداری‌شده به ماشین نو جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار است. لازم به ذکر است جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی‌ است. همین‌طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (ماشین نو مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.)

پرداخت هزینه برگشت کالا 

شرایط ارسال

 زمان ارسال کالا به مشتری :

ماشین نو تمام سعی خود را همواره در ارسال سریع سفارشات به مصرف کنندگان دارا می‌باشد. ولی همواره زمان ارسال بسته به نوع سفارش کالا از تامین‌کنندگان مختلف و موجودیت کالا برای تهران از همان روز تا ۲۴ ساعت و شهرستان از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش است.

هزینه ارسال:

خریداران عزیز با توجه به نوع درخواست ارسال و تهران و یا شهرستان بودن سفارش در زمان خرید می‌توانند هزینه ارسال و نوع پرداخت آن را انتخاب نمایند.

امکان تغییر آدرس سفارش:

در صورتی که کالا هنوز از طرف ماشین نو ارسال نشده باشد امکان تغییر آدرس برای خریداران مهیا می‌باشد که در آن شرایط می‌بایست با تیم پشتیبانی ماشین نو تماس حاصل نمایند و آدرس جدید را اعلام نمایند.

درخواست ارسال سریع و یا دریافت حضوری:

مشتریانی که درخواست دریافت حضوری و یا ارسال سریع را داشته باشند می‌توانند پس از ثبت سفارش کالای خود به صورت حضوری پس از هماهنگی با واحد فروش و پشتیبانی ماشین نو به دفتر مراجعه و کالای خود را دریافت نمایند و یا با واحد ارسال تماس حاصل نمایند و درخواست ارسال به صورت ارسال به غیر ( یعنی درخواست ارسال خارج از نوبت ارسال ماشین نو که شامل هزینه ارسال بیشتر خواهد بود ) را نمایند.