02191301374
لوازم یدکی خودرو لوازم یدکی سایپا
همه خودرو ها
پراید
تیبا
کوئیک
سایر خودرو ها
پراید صبا
پراید صبا
پراید هاچبک
پراید هاچبک
پراید ۱۱۱
پراید ۱۱۱
پراید ۱۳۲
پراید ۱۳۲
پراید ۱۴۱
پراید ۱۴۱
تیبا ۲
تیبا ۲
تیبا ۱
تیبا ۱
کوئیک
کوئیک
کوئیک R
کوئیک R
آریو
آریو
ساینا
ساینا
پراید وانت
پراید وانت
ریو
ریو

لوازم یدکی سایپا


لوازم یدکی سایپا 

شرکت سهامی سایپا فعالیت خود را از سال 1345 آغاز کرده است و از سال 1347 با تولید ژیان تا به امروز با معرفی خودرو اطلس فعالیت خود را ادامه داده است.

خودروهایی چون شاهین تیبا، کوئیک، پراید و ... توسط این شرکت طراحی و تولید گردیده است که هم اکنون در خط تولید فعال می باشند. سایپا در کشور سوریه و آذربایجان و ونزوئلا نمایندگی خط تولید دارد . این برند از پرمخاطب ترین برندهای خودرویی داخلی است که تمام محصولات آن را می توانید در همه ی شهرهای ایران ببینید و به راحتی به لوازم یدکی آنها دسترسی داشته باشید.

خرید لوازم یدکی سایپا

قیمت لوازم یدکی سایپا می تواند نسبت به مدل خودرو و یا محصول در فروشگاه ها متغیر باشد و در نظر داشته باشید که قطعات یدکی وارداتی  ممکن است گران تراز قطعات تولید داخل باشند.

قطعات سایپا به دلیل ساخت داخل به صورت فراوان در دسترس هستند که این باعث شده است از قیمت های معمولی برخوردار باشند. قطعاتی که در داخل و یا به صورت وارداتی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند، تست های فنی روی آنها انجام شده است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند. در هنگام خرید قطعات  با برند متفرقه به چند نکته اعم از نشان کیفی و استاندارد بودن محصول باید توجه کرد.

سوالات متداول

سوال: از کجا لوازم یدکی اصل سایپا را بخریم؟

جواب: فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو، تامین کننده لوازم یدکی بدنه و موتوری و مصرفی انواع خودروهای داخلی و خارجی از جمله سایپا می‌باشد.

سوال: قطعات یدکی کدام مدلهای کیا موجود است؟

جواب: کلیه لوازم جانبی انواع مدلهای سایپا مثل پراید، تیبا، کوئیک، اریو، ساینا، پراید وانت، ریو و سایر مدلهای آن موجود است.

سوال:  شرایط پرداخت و ارسال قطعات به کل ایران چطور است؟

جواب: امکان پرداخت آنلاین، کارت به کارت و خرید اقساطی برای ارسال فوری به کل کشور وجود دارد.