لوازم یدکی سایپا - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

پراید
پراید صبا
مشاهده محصولات
پراید هاچبک
مشاهده محصولات
پراید ۱۱۱
مشاهده محصولات
پراید ۱۳۲
مشاهده محصولات
پراید ۱۴۱
مشاهده محصولات
تیبا
کوئیک
سایر خودرو ها

قدیمی ترین شرکت خودروسازی ایران سایپا بود که خودروهای تولید شده ی آن با ارزان ترین قیمت به بازار عرضه میشد و طرفداران زیادی داشت. در ابتدای شروع فعالیتش دارای 160 میلیون ریال سرمایه بود. چندسالی پرفروش ترین شرکت خودروسازی محسوب میشد . در نتیجه ی همکاری سایپا با ایران خودرو، سایپا بیشترین سهم را از بازار خودرو دریافت کرد اما اکنون ایران خودرو شرکتی بزرگتر از سایپا محسوب می شود. در سال 1392 در جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، سایپا جزو برندهای برتر کشورمان شناخته شد.

سایپا محصولات خود را با به کارگیری بهترین روش ها، با توجه به نیاز بازار عرضه میکند. محصولات سایپا در انواع مختلف (111 – 131 – 132 – 141 – تیبا – تیبا2 – 151 – آریو – آریو تاکسی – cs35 – eado – سراتو – ساینا – کوبیک – کوبیک آر – شاهین – v5 – زانتیا - ریو) وجود دارد.
تا قبل از سال 1364 سایپا از لوگوی رنو و سیتروئن استفاده می کرد اما از آن به بعد با طراحی لوگوی جدید سیستم مستقلی شکل گرفت این طرح الهام گرفته از کاشی کاری های سنتی دوره ایلخانی ها با بال های یکسان بود. با اولین نگاه به لوگوی سایپا چرخ دنده را میبینید و به یاد صنعت و تولید می افتید اما این لوگو دارای ویژگی توازن ابعادی در طراحی زوایای 120 درجه و یال های همسان است.
تهیه لوازم یدکی سایپا به شرکت سایپا یدک تعلق دارد . سایپا یدک در سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرد. و با تاسیس نمایندگی هایی در سراسر کشور خدمات فروش و پس از فروش را برعهده گرفت.
طبق نوسان قیمت نمیتوان قیمت ثابتی را برای لوازم یدکی سایپا اطلاع رسانی کرد. اما با توجه به نیاز افراد (دارندگان خودروهای سایپا) انواع لوازم یدکی خودرو سایپا در بازار به راحتی یافت میشود. درصورت داشتن شناخت از قطعات یدکی به راحتی میتوانید محصول اورجینال را انتخاب و در نهایت خریداری کنید.