لوازم یدکی سیتروئن - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی سیتروئن

شخصی به نام آندره گوستاو سیتروئن یک شرکت خودروسازی را در فرانسه تاسیس کرد. اولین خودروی تولید شده در سال 1955 دی اس با ترمز دیسکی بود.

سیتروئن با پیشرفت افتخار آمیزی که داشت توانست در سال های 1971، 1975 و 1990 رتبه ی برترین خودرو را در اروپا کسب کرده و در راستای آن جوایزی را بدست آورد.

برترین مدل های خودروی سیتروئن

خودروی سیتروئن در مدل های مختلفی شامل : سیتروئنC3 – C الیزه – سیتروئن ژیان – سیتروئن زانتیا – سیتروئن C5 وجود دارد که با ظاهر زیبا از کیفیت بالایی برخوردار است و مورد توجه خریداران قرار گرفت.

 

 

دانستنی های شرکت سیتروئن

اگر به خودروی مدرن با سواری نرم و راحت علاقه مندید سیتروئن بهترین انتخاب است.

سیتروئن ها در حال حاضر در ایران مونتاژ میشوند. نکته ی مهمی که توانست نقطه ی اختلاف تولید بین ایران و اروپا را نشان دهد، تولید سیتروئن C3 با رنگ بدنه سفید، سقف قرمز و چرخ های مشکی بود.

لوازم یدکی خودروهای سیتروئن

لوازم یدکی انواع خودروهای سیتروئن مثل زانتیا، سیتروئن c5 و سیتروئن c3در بازار لوازم یدکی و فروشگاه های اینترنتی یافت میشوند . میتوان از این قطعات یدکی به انواع لنت ترمز، دیسک ترمز، شمع، باتری و کمک‌فنر و ... اشاره کرد.

 

قیمت لوازم یدکی سیتروئن

در بازار برندهای متنوعی برای لوازم یدکی خودروی سیتروئن وجود دارد و مصرف کنندگان میتوانند با بررسی کیفیت و در نظر گرفتن قیمت آن ها از فروشگاه های معتبر خرید کنند.

باتوجه به اصل و غیر اصل بودن محصولاتی که در بازار وجود دارد، سعی کنید تا قبل خرید از کارایی صحیح آن ها اطمینان حاصل فرمایید تا عمر قطعه ی موردنظرتان به حداکثر برسد و رضایت شما را جلب کند.