لوازم یدکی رنو - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی رنو

لوئی رنو بنیان گزار شرکت رنو، خودروساز کشور فرانسه در سال 1899 فعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت رنو با تولید خودروهای سواری، تراکتور و تانک توانست آنها را به دیگر کشورها صادر کند.

در رقابت با برندهای دیگر، رنو بعنوان هفتمین شرکت خودروسازی شناخته شد؛ اما به دنبال همکاری با نیسان به رتبه ی چهارم رسید.

در گذشته رنو 5 و رنو 21 وارد بازار ایران شد اما اکنون شرکت رنو پارس محصولاتی را در خط تولید سایپا وارد میکند تا فرآیند مونتاژ روی آنها صورت گیرد.

برترین مدل های خودروی رنو

شرکت نگین خودرو در سال 1387 نمایندگی محصولات رنو در ایران را بر عهده گرفت، در راستای این همکاری پیشرفت زیادی کرد و فروش را به اوج رساند.

خودروهای رنو در مدل های مختلف : اسکالا، پارس تندر، پی کی، تلیسمان، تندر 90، داستر، ساندرو ، سفران، سیمبل، فلوئنس، کپچر، کولیوس، لتیتود، مگان و ... وجود دارد.

دانستنی های شرکت رنو

آرم رنو را نخستین بار شبیه به الماس طراحی کردند و روی ‹در› موتور درحالی که بوق اتومبیل پشت آن بود، قرار دادند. در سال 1922 میلادی قسمت مرکزی آن را برای خروج هوا حذف کردند. که طرح جدید از سال 1924 ادامه یافت. اکنون لوگوی رنو با نماد لوزی در یک مربع زرد قرار گرفته است.

 

لوازم یدکی خودروهای رنو

مواد اولیه لوازم یدکی رنو از کیفیت بالایی برخوردار است . تمامی قطعات قبل از توزیع از نظر کیفیت و مقاومت بررسی میشوند. رنو سعی دارد تا با بکارگیری روش های پیشرفته، سطح ایمنی خودروهایش را ارتقا دهد؛ بنابراین از سال 2002 با قطعات یدکی تقلبی مبارزه کرد و لوازم اورجینال را با برچسب اطمینان در بازار توزیع کرد.

هر قطعه دارای کد پیگیری است که از طریق آن میتوان فروشنده و کشور سازنده را شناخت.

از سال 2011 به قطعات یک بارکد اضافه کردند تا امکان کنترل آنها در انبار لوازم یدکی رنو وجود داشته باشد. علاوه بر آن با بارکد میتوان اعتبار و اصالت قطعات را نیز شناسایی کرد.

قیمت لوازم یدکی رنو

قطعات یدکی اصلی رنو (ساندرو، داستر،لتیتود، کولیوس، فلوئنس، اسکالا، کپچر) با مناسب ترین قیمت تولید شده و در سطح کشور توزیع می شود.

قیمت لوازم یدکی رنو به کیفیت و عملکرد آن ها بستگی دارد. سعی کنید در حین توجه به قیمت لوازم یدکی به کیفیت هر قطعه توجه داشته باشید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.