لوازم یدکی جیلی - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
شاسی
امگرند X7
مشاهده محصولات
امگرند RV-7
مشاهده محصولات

اولین و بزرگترین شرکت خودروسازی در دنیا که به سرعت رشد کرده "جیلی" است. جیلی در سال 1986 فعالیت خود را آغاز کرد و مدیرعاملی آن به لی شوفر تعلق گرفت. این شرکت خودروسازی در چین قرار گرفته است . برند جیلی را به عنوان مبارک و خوش شانس تجربه کردند.

در سال 1390شرکت جیلران در ایران تاسیس شد و توزیع خودرو های سواری جیلی را برعهده گرفت . در زمان شروع فعالیت خود دو نوع ماشین عرضه کرد که توجه خریداران را به خود جلب کرد. در حال حاضر از خودروهای جیلی که در ایران موجود است میتوان به ( cs6– cs6اکسلنت - امگرند x7 – ec7 – ec7-rv) اشاره کرد.
در اوایل دهه 1980 دولت کمونیستی چین رفتاری تندروی با مردم داشت و به تاسیس شرکت های خصوصی مجوز نمی داد در نتیجه تعداد کمی خودرو وارد بازار می شدند. لی شوفر درحالی که تازه از دانشگاه فارق التحصیل شده بود از راه عکس گرفتن کسب درآمد کرد و یک شرکت کوچک در زمینه ساخت قطعات یخچال فریزر تاسیس کرد؛ ولی بازهم با دخلت سیاست کشور او به تولید اسکوتر های موتوری روی آورد. طولی نکشید تا به یکی از بزرگترین تولید کنندگان چین تبدیل شد اما هدف اصلی لی شوفر تنها این نبود و او به ساخت خودرو فکرمی کرد. او توانست اولین خودروی چهارچرخی را که طرفداران زیادی داشت تولید کند. چندی بعد اکثر سهام یک شرکت دارای مجوز را در زمینه تولید کامیون خریداری کرد و خودرویی شبیه به مرسدس بنز تحت عنوان جیلی HQ تولید و عرضه کرد. پیشرفت او تحولی عجیب در صنعت خودروسازی و حمل و نقل چین ایجاد کرد.
انواع قطعات یدکی جیلی شامل : سپر عقب – جلو – شمع – لنت ترمز – میل سوپاپ -جعبه دنده – جعبه فرمان – دیسک و صفحه – آینه بغل – تسمه دینام – فن – رادیاتور – کاپوت – گلگیر – شلگیر – واتر پمپ – گیربکس – پمپ روغن – پمپ کلاچ – فیلتر بنزین – فیلتر هوا – سنسور گاز – سنسور آب – سنسور روغن – سیلندر – پیستون – وایر شمع – شیلنگ ها – دسته موتور – دینام – چراغ عقب – چراغ جلو – سنسور ترمز – لنت ترمز دستی – قطعات جلوبندی و موتور – لوازم بدنه در بازار موجود است .
امروزه با توجه به اینکه ارز دچار نوسان قیمت شده نمیتوان قیمت لوازم یدکی را به طور ثابت اعلام کرد و دارندگان خودروهای جیلی درصورت نیاز به تعویض قطعات اتومبیل خود، باید از کیفیت این لوازم مطمئن شوند تا بتوانند بهترین تصمیم را برای انتخاب بگیرند و طوری انتخاب کنند تا محصول خریداری شده مدت زیادی برایشان مورد استفاده قرار گیرد تا دوباره مجبور به تعویض آن ها نشوند.