لوازم یدکی چری - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری

شرکت چری خودروساز کشور چین در سال 1997 با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون یوان سرمایه فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1999 اولین خودرو را به بازار عرضه کرد. این خودروها به دلیل داشتن قیمت پایین نسبت به دیگر خودروهای عمده در چین مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت. همچنین این شرکت بعد از فروخت 90 هزار خودرو توانست در 10 رتبه ی برتر چین جای گیرد.

خودروساز چری محصولاتی را از قبیل : چری کویین، چری تیگو، چری E5 ،چری وی۵، چری ای۱۵ و چری ای۵ تولید کرد. فروش این محصولات در ایران برعهده کشور مدیران خودرو و سناباد خودرو می باشد.
برای پیشرفت بیشتر پژوهشگرانی که در موسسه های فولکس واگن و فورد فعالیت داشته اند، اکنون با چری همکاری میکنند. چری با توجه به استقبال خریداران از محصولاتش، یک کارگاه تولید خودرو در ایران تاسیس کرد؛ همچنین از طریق نمایندگی هایش بیش از 5000 خودرو را در روسیه فروخت.
از لوازم یدکی چری میتوان به موارد زیر اشاره کرد : لوازم و قطعات یدکی تیگو و آریزو : سپر جلو و عقب-آینه بغل راننده و شاگرد-گلگیر-شل گیر-تسمه دینام-تسمه تایم موتور-فن-رادیاتور آب-رادیاتور کولر-کمک فنر-سر پلوس چرخ جلو سمت راننده و شاگرد-دیاق آهنی چپ و راست-رام زیر موتور-میل موج گیر موتور-بازویی طبق-پوسته گیربکس-کاپوت جلو-دسته موتور پایین چپ و راست-دینام-واتر پمپ -پمپ روغن-پمپ کلاچ-فیلتر بنزین و فیلتر هوا-سنسور روغن-سنسور گاز-سنسور آب-واشر سر سیلندر-یاتاقان-پیستون-سیلندر-وایر و شیلنگ ها-سنسور ترمز abs-ایربگ-سوزن انژکتور-سنسور اکسیژن-سنسور کربن-سنسور دور آرام-درب-شیشه جلو و عقب-استپر گاز-بوستر ترمز-لنت ترمز-چراغ جلو و عقب-چراغ راهنما-کلیه قطعات جلو بندی و موتور و ... برخی از قطعات یدکی چری با قطعات ام وی ام یکسان است.
با تاسیس کارگاه تولید خودروی چری در ایران و عرضه ی محصولات به بازار، کلیه لوازم یدکی اصلی خودروهای چری با مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. عملکرد هر قطعه متفاوت از قطعه ی دیگر با توجه به درجه کیفیت آن قیمت های مختلفی دارد که درصورت خرید از فروشگاه های معتبر میتوانید لوازم یدکی چری را با مناسب ترین قیمت در اختیار داشته باشید. اما باز هم باتوجه به و نوسانات بازار ارز، ممکن است قیمت های متغیری از قطعه ی موردنظرتان داشته باشید.