لوازم یدکی لکسوس - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
شاسی

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی لکسوس

یکی از بزرگترین زیرمجموعه های تویوتا لکسوس است. شرکت خودروسازی لکسوس در ژاپن سال 1989 تاسیس شده و وظیفه ی تولید و عرضه ی خودروهای تویوتا را بر عهده دارد.

نمایندگی خودرو های لکسوس به شرکت ایرتویا در ایران تعلق گرفت.

 

برترین مدل های خودروی لکسوس

اولین خودروی لکسوس با نام LS400 تولید شد و به دلیل کیفیت بالایی که داشت جزو خودروهای لوکس شناخته شد.

خودرو های لکسوس در مدل های مختلف : NX300h - NX200t - GS250 - ES350 - LX570 - LS460L - RX350 فیس لیفت - RX350 - ES250 - IS250 - GS460 - ES350 3500 - CT200h - IS300 و ... وجود دارد.

 

دانستنی های شرکت لکسوس

لکسوس تا سال 2005 محصولاتش را تحت برند تویوتا عرضه می کرد و بصورت مستقل فعالیت نداشت.

محصولات لکسوس بر اساس نظم خاصی نام گذاری شد. اگر به نام محصولات این شرکت توجه کنید، 2 حرف الفبا و 3 عدد را شامل می شود. اولین حرف نوع کلاس خودرو و دومین حرف مدل بدنه را نشان می دهد. مثلا LS یعنی LUXURY SEDAN .

سه عدد بعد از آن نشان دهنده ی حجم موتور * 100 است. مثلا 350یعنی موتور 3.5 لیتری.

علاوه بر این، بعضی از خودروها بعد از عدد حرف کوچکی را شامل می شوند که نشان دهنده ی نیروی محرکه است. مثلا h یعنی خودرو هیبریدی است.

لوازم یدکی خودروهای لکسوس

همه ی خودرو در جهان نیازمند لوازم یدکی هستند. از مواردی که برای انتخاب قطعات یدکی لکسوس اولویت دارند؛ به ترتیب : اورجینال بودن محصول - کیفیت بالا – عملکرد صحیح – قیمت مناسب هستند.

 

قیمت لوازم یدکی لکسوس

از گران ترین لوازم یدکی در بازار قطعات لکسوس است به همین دلیل انواع اصل و غیر اصل بین فروشگاه ها یافت می شود و مصرف کنندگان باید قبل خرید از اورجینال بودن آن اطمینان حاصل کنند؛ همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشند که قطعات هر چه کیفیت بالاتری داشته باشند قیمت بالاتری را دارا می باشند. با توجه به نوسان قیمت بازار ارز، قیمت قطعات یدکی متغیر است.