لوازم یدکی دانگ فنگ - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری

شرکت چینی دانگ فنگ در سال 1969 با نام سکند تاسیس شد و در سال 1992 با برند دانگ فنگ فعالیت خود را ادامه داد. در ابتدا وانت و کامیون تولید می کرد اما بعدها به تولید خودروهای سواری پرداخت. سومین رتبه در خودروسازی چین از افتخاراتی بود که کسب کرد.

طبق نیاز بازار ایران به کامیون، دانگ فنگ تصمیم گرفت با سایپا دیزل شریک شود و کامیون های تولیدی خود را وارد ایران کند. این شرکت بعد از ورود به ایران، با تولید خودروهای جدیدی مثل مدل کراس اور H30 و وانت دانگ فنگ ریچ توانست مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گیرد.
خودروی دانگ فنگ شباهت زیادی به 206 دارد. از امکانات ایمنی مدل H30 کراس می توان به : چهار کیسه هوا در مدل دنده اتوماتیک و دو کیسه هوا در مدل دنده دستی، قفل اتوماتیک درب‌ها هنگام شروع حرکت، ترمزهای جلو دیسکی خنک شونده، ترمز عقب دیسکی، کروز کنترل، دوربین و سنسور دنده عقب ، ABS و EBD اشاره کرد.
شرکت ایساکو در ایران لوازم یدکی دانگ فنگ را عرضه می کند. برای خرید این قطعات بهتر است تا علاوه بر در نظر گرفتن قیمت آن به کیفیت هم توجه داشته باشید تا محصول اصلی در اختیارتان قرار گیرد و از استفاده ی آن رضایت کامل داشته باشید.
با توجه به وارداتی بودن قطعات یدکی دانگ فنگ، برخی از این لوازم کم یابند. لوازم یدکی دانگ فنگ در انواع مختلفی در بازار موجود است. ممکن است قیمت های متفاوتی از هر قطعه داشته باشید اما بهتراست به قیمت پایین قطعات اطمینان نکنید و بیشتر به کیفیت و کارایی آن ها اهمیت دهید. بنابر نوسان قیمت بازار ارز، در حال حاضر قیمت لوازم یدکی دانگ فنگ ثابت نیست.