لوازم یدکی تویوتا - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
شاسی
ون

شرکت خودروسازی تویوتا در ژاپن قرار دارد که به تولید خودروهای مقاوم معروف است و پرفروش ترین خودروها را در سطح جهان دارد. شرکت ایرتویا در ایران از سال 1352نمایندگی فروش خودروهای تویوتا را بر عهده دارد.

از هر 9 خودروی تولیدی در جهان یکی از آنها خودروی تویوتا است. از پرفروش ترین خودروهای تویوتا می توان به تویوتا پریوس اشاره کرد. خودروی تویوتا پریوس هیبریدی است و علاوه بر داشتن ظاهر زیبا از راحتی و کیفیت بالا برخوردار است. همچنین تویوتا کمری، تویوتا هایلوکس و تویوتا لندکروز بعنوان خودروهای پرفروش در جهان وجود دارند.
لوگوی شرکت تویوتا مفهومی خاص دارد. حرف T آن به معنی فرمان اتومبیل، حلقه های بیضی یکی نماد مشتری و حلقه ی دیگر نماد سازنده است. در نتیجه تویوتا دنیایی است که مشتری و سازنده اش در آن جای گرفته اند.
انواع مختلفی از لوازم یدکی تویوتا در بازار وجود دارد که تشخیص آن برای خریداران ساده تر از دیگر برند هاست. رنگ بسته بندی لوازم یدکی تقلبی تیره تر یا روشن تر از لوازم یدکی اصلی است. کیفیت و استحکام قطعات یدکی اصلی بالاتر است و عمر بیشتری هم دارد.
فروشگاه ها انواع قطعات یدکی تویوتا را عرضه می کنند. اما با توجه به اصل و غیر اصل بودن این لوازم دارای قیمت های متفاوتی هستند. اما مصرف کنندگان باید بررسی کیفیت را در اولویت قرار دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.