لوازم یدکی گریت وال - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

معرفی برند خودروسازی گریت وال

گریت وال با کیفیت چینی در سال 1984 تاسیس شد. نام اختصاصی گریت وال GWM می باشد. در ابتدا کامیون های تجاری را تولید کرد سپس به ساخت خودروهای پیکاپ و شاسی بلند روی آورد و در چین با تولید ماشین های شاسی بلند مورد استقبال مردم قرار گرفت . گریت وال جزو ده کشور برتر ماشین سواری سناخته شد.

برترین مدل های خودروی گریت وال

شرکت گریت وال بعنوان بزرگترین شرکت تولید خودرو در چین در سال 2010 بزرگترین تولید کننده ی خودروهای شاسی SUV بود. از محصولات گریت وال که در ایران تولید و عرضه می شوند می توان به گریت وال ولکس30، وینگل 5، هاوال اچ6 و ... اشاره کرد.

اما با وجود پیشرفتی که در تولید ماشین های شاسی بلند SUV داشت به تولید سایر کلاس های این مدل پرداخت تا مورد استقبال همگان قرار گیرد.

 

دانستنی های شرکت گریت وال

ممکن است تعداد کمی از خودروهای شرکت گریت وال را در ایران ببینید، اما این خودروها توانسته اند رضایت مصرف کنندگان را جلب کنند.

جالب است بدانید نام گریت وال الهام گرفته از دیوار بزرگ چین است.

 

لوازم یدکی خودروهای گریت وال

از آنجایی که واردات لوازم یدکی گریت وال به ایران کاری دشوار است، ممکن است شما برای خرید قطعات یدکی این دسته از خودروها با مشکل مواجه شوید.

توجه داشته باشید برخی از فروشگاه های معتبر انواع لوازم یدکی گریت وال را با بهترین کیفیت و کارایی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

قیمت لوازم یدکی گریت وال

همانطور که گفتیم قطعات یدکی گریت وال وارداتی هستند و با توجه به شرایط کنونی کشور و نوسان قیمت ارز هیچ نرخ ثابتی نمیتوان برایش ثبت کرد و ممکن است با توجه به کارایی و کیفیت بالا از قیمت بالایی برخوردار باشد.

اگر بخواهیم راهی ساده تر را به شما پیشنهاد دهیم، خرید از فروشگاه های اینترنتی است که باعث می شود در حداقل زمان ممکن با کمترین هزینه قطعه ی مورد نظر در اختیارتان قرار گیرد.