لوازم یدکی نیسان - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی نیسان

شرکت خودروسازی نیسان توسط ماسوجیرو هاشیموتو در ژاپن تاسیس شد. دات بعنوان اولین خودروی تولیدی شرکت نیسان ثبت شد و علاوه بر آن خودروهای داتسون و کامیون را تولید کرد، ولی در آن زمان بیشتر مردم جذب خرید کامیون ها شدند و فروش کامیون ها بیشتر از خودروهای سواری بود که بعنوان محصول اصلی شرکت نیسان شناخته شد.

برترین مدل های خودروی نیسان

پارس خودرو اولین شرکتی بود که اواسط دهه 90 نمایندگی شرکت نیسان را در ایران برعهده گرفت و خودروهای این برند را تولید میکرد. اولین تولیدش هم پاترول بود که در ادامه ی آن نیسان رونیز، نیسان ماکسیما، نیسان پیکاپ، نیسان مورانو، نیسان قشقایی، نیسان تیانا، نیسان جوک و نیسان ایکس تریل را به فروش رساند.

دانستنی های شرکت نیسان

زمانی که نیسان وارد بازار ایران شد خودروهای شاسی بلند آن بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفتند. در حال حاضر شرکت جهان نوین آریا نماینده ی محصولات نیسان در ایران است

 

.

 

لوازم یدکی خودروهای نیسان

به دنبال تولید خودرو های نیسان در ایران، لوازم یدکی آن به بازار عرضه شد.

لوازم موتوری، جلوبندی، گیربکس وبدنه که در فروشگاه های لوازم یدکی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت یافت میشوند.

قیمت لوازم یدکی نیسان

قیمت لوازم یدکی نیسان به کیفیت و کارایی هر یک از آنها بستگی دارد و بنابر نوسان قیمت کالاهای بازار، قطعات یدکی هم نرخ ثابتی ندارند و ممکن است با قیمت های مختلفی مواجه شوید. اما شما باید با نهایت آگاهی، محصول اصل و غیراصل را از هم تشخیص دهید تا در آینده ای نزدیک مجددا مجبور به تعویض قطعات نشوید.