مدل های خودرو

بر روی مدل خودروی خود کلیک کنید

لوازم یدکی چانگان

چانگان کمپانی خودروسازی چینی است که در تولید خودروهای سواری و تجاری رقیب سرسختی برای دیگر برندهای چینی می‌باشد. چانگان در ابتدا به صورت وارداتی و بعد از دو سال توسط سایپا به صورت مونتاژی با قیمت پایین تری عرضه مردم شد. تنها دو مدل از این برند معروف یعنی ایدو و CS35 وارد بازار داخلی شده است که با دردسرهای بسیاری همراه بوده است. عرضه محدود این برند در ایران و کمبود لوازم یدکی آن باعث انتقادهای بسیاری شد و متاسفانه به همین دلیل ایدو به هیچ عنوان نتوانست جایگاه مناسب در بازار خودرو پیدا کند و تنها مدل CS35 به صورت بسیار محدودی عرضه شد. در این بخش سعی بر معرفی برند قطعات چانگان و نحوه خرید اینترنتی لوازم چانگان را داریم.

فروش قطعات چانگان

همان‌طور که متوجّه شدید این برند در ایران بسیار ضعیف عمل کرده و این موضوع باعث کمبود تامین کنندگان لوازم یدکی چانگان شده است. تامین و تهیّه‌ی لوازم چانگان از مهم‌ترین دغدغه های مالکان این برند چینی می‌باشد. عدم دسترسی راحت به قطعات یدکی این برند با کیفیت و اورجینال باعث شده است فروش آن در بازار لوازم یدکی چانگان خیلی سخت و دشوار باشد. 

خرید آنلاین و اینترنتی لوازم یدکی چانگان

برند لوازم چانگان

لوازم چانگان را میتوانید با بسته بندی های اصلی Changan و در برندهای معتبر وارداتی خریداری و تهیه کنید. امّا این روزها در بازار فروش لوازم چانگان برندهای غیر اصلی و تقلبی با نام قطعه اصلی و اورجینال دست مشتریان می‌رسد پیدا کردن یک فروشگاه معتبر بسیار سخت و دشوار خواهد بود. به همین دلیل خرید آنلاین و اینترنتی بهترین راه حلی می‌باشد که می‌توانید بدون اتلاف وقت و هزینه‌های اضافه قطعه مورد نیاز خود را خریداری کنید.

" خرید آنلاین و اینترنتی لوازم یدکی چانگان را با خیالی راحت و ضمانت اصالت تجربه کنید."

فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی چانگان

خرید از فروشگاه اینترنتی قطعات یدکی ماشین چانگان این امکان را به شما خواهد دارد که در هر جای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و حتی کوچکترین شهرها تنها با صرف زمان کمی بتوانید قطعه مورد نیاز خود را جست‌وجو، استعلام قیمت و با مقایسه برند با توجّه به هزینه مورد نیاز خریداری کنید و درب منزل خود دریافت کنید. 

قیمت قطعات چانگان

باتوجّه به نوسانات ارز و ثابت نبودن اقتصاد کشور نمی‌توان قیمت ثابتی برای لوازم چانگان در نظر گرفت. ما در این بخش سعی کرده‌ایم تمام لوازم جانبی چانگان و دیگر قطعات را با قیمت مناسب و کیفیت اصلی عرضه مصرف کنندگان برسانیم. تنها کافی است در بخش بالا وارد دسته بندی خودروی CS35 شوید و عبارت قطعه مورد نیاز خود را جستجو و قیمت‌ها و برندها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوال: از کجا لوازم یدکی اصل چانگان را بخریم؟

جواب: فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین نو، تامین کننده لوازم یدکی بدنه و موتوری و مصرفی انواع خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

سوال: قطعات یدکی کدام مدلهای چانگان موجود است؟

جواب: کلیه لوازم جانبی انواع مدلهای چانگان مانند CS35 موجود است.

سوال: شرایط پرداخت و ارسال قطعات به کل ایران چطور است؟

جواب: امکان پرداخت آنلاین، کارت به کارت و خرید اقساطی برای ارسال فوری به کل کشور وجود دارد.

ورود | ثبت نام