لوازم یدکی چانگان - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری

شرکت خودروسازی چانگان درChongqing و شانگهای چین تولید و عرضه شد. چانگان بعنوان بزرگترین برند خودروسازی توانست رتبه ی چهارم را بدست آورد. سایپا محصول جدیدی از چانگان را در ایران عرضه کرد که در حال حاضر به فروش می رسد. در سال 2016 میلادی، فروش چانگان به 616 هزار خودرو رسید که به دنبال آن رتبه اول را در صنعت خودروسازی چین کسب کرد.

دو مدل چانگان در ایران چانگان CS35 و چانگان ایدو است. کراس اور اقتصادی CS35 توسط سایپا تولید می شود و عیب آن این است که موتور ضعیفی دارد ولی از مزیت های آن می توان به طراحی زیبای کابین، هندلینگ خوب، سیستم ترمز مطمئن و عملکرد صحیح آن اشاره کرد.
شرکت چانگان فورد – مزدا، خودروهای فورد و مزدا را در چین تولید می کردند اما مدتی بعد به دو شرکت مجزا تبدیل شدند که چانگان فورد و چانگان مزدا را تولید و عرضه کردند. همچنین چانگان تصمیم گرفته تا قبل از سال 2025 دیگر هیچ خودروی دیزلی و بنزینی تولید نکند و همه ی محصولاتش هیبریدی و الکتریکی باشد.
لوازم یدکی چانگان شامل : کمک فنر چانگان، طبق چانگان، سیبک چانگان، اکسل چانگان، رام چانگان، دیسک چرخ چانگان، سیلندر ترمز چانگان، پوسته سپر عقب، خطر عقب چانگان، درب صندوق چانگان، زه گلگیر عقب راست چانگان، چراغ جلو چانگان چپ و راست، چراغ مه شکن جلو چانگان چپ و راست - چراغ ترمز، چراغ عقب چپ و راست و ... می باشند. دارندگان خودرو چانگان برای تامین قطعات یدکی آن با مشکل روبه رو می شوند اما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی میتوانید این قطعات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.
طبق نوسان قیمت نمیتوان قیمت ثابتی را برای لوازم یدکی سایپا اطلاع رسانی کرد. اما با توجه به نیاز افراد (دارندگان خودروهای سایپا) انواع لوازم یدکی خودرو سایپا در بازار به راحتی یافت میشود. درصورت داشتن شناخت از قطعات یدکی به راحتی میتوانید محصول اورجینال را انتخاب و در نهایت خریداری کنید.