لوازم یدکی کیا- فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سراتو
سراتو گوپه
مشاهده محصولات
سراتو ۲۰۱۱-۲۰۱۷
مشاهده محصولات
اسپورتیج
اسپورتیج
مشاهده محصولات
اسپورتیج ۲۰۱۶
مشاهده محصولات
سورنتو
سورنتو ۲۰۱۱-۲۰۱۵
مشاهده محصولات
سایر خودروها

شرکت کیا موتورز از قدیمی ترین شرکت های خودرو ساز کره جنوبی در ابتدا فعالیت خود را در سال 1944 با تولید مفتول های فلزی و دوچرخه سواری ، و در سال 1952 با ساخت موتور سیکلت ، کامیون و خودروی سواری آغاز کرد.

طبق آمار و اطلاعات ، کیا اسپورتیج، کیا سورنتو، کیا فورته و کیا اوپتیما جزو پرفروش ترین خودروهای شرکت کیا هستند. به ترتیب ۱۰۷ هزار و ۸۴۶، ۱۰۴ هزار و ۷۰۹، ۱۰۱ هزار و ۸۹۰، ۱۰۱ هزار و ۶۰۳ دستگاه خودرو در بازار آمریکا به فروش می رسد.
جالب است بدانید کیا موتورز با شعار "نیروی شگفتی آفرین" از مسابقات تنیس استرالیا ، جام جهانی و انجمن ملی بسکتبال حمایت میکند و همچنین در کمپین های تبلیغاتی حضور دارد. طبق آخرین اخبار نام این شرکت جزو 100 برند برتر جهانی قرار گرفت. در حال حاضر کیا موتورز شامل 8 کارخانه در کشورهای آمریکا ، چین ، کره جنوبی ، ویتنام و اسلواکی میباشد. شرکت اطلس خودرو در سال 1386 نمایندگی رسمی کیا را دریافت کرده و تا به امروز با جلب نظر مشتریان فعالیت خود را در زمینه فروش گسترش می دهد.
لوازم یدکی کیا از جمله برند هایی است که در ایران مشتریان زیادی دارد. قطعات کیا شامل لوازم یدکی جانبی – موتوری – بدنه و تمامی قطعات خودروی این برند بین المللی میباشد.
قطعات یدکی کیا با توجه به کیفیت های مختلف و ساختار پیچیده تری که دارند دارای قیمت های مختلفی هستند . هر چه کیفیت بالا تر رود قیمت هم بر حسب آن بیشتر میشود. در نتیجه شما باید علاوه بر به درجه کیفیت محصول به عملکرد قطعات هم شناخت داشته باشید تا بهترین هارا انتخاب کنید. البته باید بدانید فروشگاهی که لوازم را در اختیار خریدار قرار میدهد در قیمت گذاری موثر است.