لوازم یدکی جک - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سری S
سری J

شرکت خودروسازی چینی جک در سال 1964 تاسیس شد که فعالیت آن در ابتدا تنها ساخت کامیون هارا شامل میشد. اما از سال 2000 به بعد خودروهای شاسی بلند و مینی ون را هم تولید کرد. این شرکت در سال 2007 به تولید خودروهای سواری پرداخت که توجه مشتریان را به خود جلب کرد.

نمایندگی تولید و توزیع شرکت جک در بازار داخلی ایران متعلق به شرکت کرمان موتور است که توانسته تاکنون مدل های J3 – J5 – S5 – S3 در بازار کشورمان وارد کند . مدتی بعد ، جک با شرکت رخش خودرو قرارداد بست ، کامیونت ها و مینی تراک ها را در ایران تولید کرد.
افراد مختلف به دلیل شباهت لوگوی خودروی جک به لوگوی بنز آلمان ، استقبال چشمگیری از این کمپانی کردند و موجب شد تا شرکت جک در تولیدات بعدی لوگوی جدید با نوشته ی حک شده ی JAC را طراحی کند. در پشت پرده ی تولیدات خودرو ، شرکت جک همکاری هایی با هیوندای نیز دارد. همانطور که میدانید خودروهای شرکت جک به دلیل قیمت مناسب در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل فروش خودروی جک سالانه به بیش از 500 هزار خودرو میرسد.
با خرید خودروهای شرکت جک نیاز به لوازم یدکی آن افزایش پیدا کرده و بعد از تمام شدن طول عمر قطعات ، عدم تعویض این نوع لوازم سبب آسیب رسیدن به دیگر قطعات میشود. توجه داشته باشید که لوازم یدکی خودروی جک را با بهترین کیفیت خریداری کنید تا علاوه بر طول عمر بالا قیمت مناسبی نیز داشته باشد. برخی از لوازم یدکی خودروی جک عبارتند از : سپر عقب جک - چراغ جلو موتور دار - درب جلو - درب موتور- لنت ترمز جلو - لنت ترمز عقب - دیسک و صفحه - شمع- صافی بنزین - فیلتر روغن - فیلتر هوا – طبق – قرقری - موج گیر - رادیاتور کولر - دینام
اگر شما دارای خودروی جک هستید میتوانید با بررسی کیفیت قطعات و اطلاع از قیمت آنها با اطمینان کامل از فروشگاه های معتبر خرید کنید. ممکن است قیمت های مختلفی از لوازم یدکی جک داشته باشید اما توجه کنید عملکرد و کیفیت هر قطعه روی قیمت آن نیز تاثیر میگذارد.