لوازم یدکی ایران خودرو - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
وانت
وانت پیکان
مشاهده محصولات
وانت اریسان
مشاهده محصولات

شرکت ایران خودرو فعالیت خود را در سال 1341 تنها با 100 میلیون ریال آغاز کرد و باتولید 1 میلیون اتومبیل سواری توانست به یکی از بزرگترین گروه های خودروسازی جهانی تبدیل شود. برند ایران خودرو در ابتدا به خودروی ملی ایران معروف بود ، بعد از تلاش ها و فعالیت های گسترده ای که در زمینه ی تولید ، فروش و خدمات پس از فروش داشت نام آن به ایران خودرو تغییر کرد . خودروی سمند بعنوان اولین تولید بعد از تغییرات گفته شده ، با برند ایران خودرو وارد بازار شد. به همراه سمند ، سورن هم به بازار راه یافت و هردو جای خود را به خودروهای جهانی دادند و مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

ایران خودرو بعد از تولید خودروهای سواری ، تولید خودروهای تجاری را نیز در فعالیت های خود قرار داد. همچنین بعد از پیشرفت در تولید محصولات خود ، خودروهای سمند – پژو – 206 – پارس و رانا را وارد بازار کرد. لازم به ذکر است که شرکت ایران خودرو با همکاری دایملر ایی جی و هیوندای به زودی کامیون های سبک و سنگین ، اتوبوس ، مینی بوس و ون را تولید خواهد کرد.
یکی از اهداف اصلی ایران خودرو این است که سبد محصولات خودرا کامل کند و آلایندگی و مصرف سوخت خودروها را به حداقل برساند . طبق گفته هایش تا قبل از سال 1407 به این اهداف دسترسی می یابد. همچنین قصد دارد به بازارهای صادراتی راه پیدا کند.
شرکت ایساکو توزیع لوازم یدکی ایران خودرو را بر عهده گرفته و آنهارا با بهترین کیفیت به بازار عرضه میکند . این لوازم لنت های جلو ، عقب ، آینه های خودرو ، ابزار سیستم ترمز ، بخاری و اجزایش ، بلبرینگ جات ، رگولاتور سوخت ، قطعات سیستم سوخت و یاتاقان را شامل میشود .
لوازم یدکی ایران خودرو با قیمت های مختلفی در فروشگاه ها توزیع میشود اما تفاوت قیمتی بین آنها کم است . سعی کنید بیش از قیمت ، کیفیت محصول را بررسی کنید تا از درجه ی بالایی برخوردار باشد. چون ممکن است قیمت کم ، خبر از غیر اصل بودن لوازم یدکی بدهد.