لوازم یدکی سوزوکی - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی سوزوکی

بیش از 100 سال پیش، فعالیت شخصی به نام میشیو سوزوکی در ژاپن ابتدا تولید ماشین های نخریسی و بافندگی بود. موفقیت او باعث شد تا در سال 1937 به تولید خودرو بپردازد. همانطور که میدانید در جنگ جهانی دوم کارخانه هایی تخریب شدند که بعد از پایان جنگ سوزوکی مجبور شد به فعالیت قبلی خود یعنی بافندگی و نخریسی روی آورد.

مدتی بعد در سال 1952، سوزوکی با تولید دوچرخه موتوری با موتور 36 سی سی به دنیای وسیله نقلیه وارد شد و طرح او مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفت. در راستای فعالیت

او، حمایت های دولت سبب تاسیس شرکت سوزوکی موتور در سال 1954 شد.

برترین مدل های خودروی سوزوکی

محصولات سوزوکی در انواع مختلف موتور سیکلت، خودرو، کامیون سبک و ون وجود دارد.

خودروی کوچک و بدون صندوق سوزوکی سوئیفت نام دارد که به شکل 2 در و 4 در تولید و توزیع شد.

از دیگر خودروهای تولیدی سوزوکی می توان به : سوزوکی اس ایکس4، سوزوکی ایکس ال7 و سوزوکی گراند ویتارا اشاره کرد.

دانستنی های شرکت سوزوکی

شرکت سوزوکی موتور در ژاپن بعنوان نهمین شرکت سازنده وسایل نقلیه در سراسر جهان شناخته شده است.

سوزوکی دارای 5 کارخانه تولیدی می باشد و نمایندگی های آن در 133 کشور به فروش محصولاتش مشغولند.

جالب است بدانید لوگوی سوزوکی از نماد یین و یانگ الهام گرفته شده و در واقع این طرح نشان می دهد که در همه ی پدیده های زندگی دو اصل متفاوت ولی مکمل هم وجود دارد. هدف از طراحی لوگو این بوده که پی ببرید اگر دو عنصر با هم اختلاف دارند زمانی احساس رضایت به وجود می آید که بین آن دو تعادل برقرار باشد؛ که هردو نیمه ی نماد سوزوکی در تعقیب هم دارای تعادل کامل هستند.

لوازم یدکی خودروهای سوزوکی

دفتر اصلی تامین کننده و عرضه کننده ی قطعات یدکی سوزوکی در هاماماتسو-ژاپن قرار گرفته است . در حال حاضر مدل های سوزوکی آلتو - سوزوکی آلتو لاپین - سوزوکی سوییفت - سوزوکی اسپلش - سوزوکی اس‌ایکس 4 - سوزوکی کیزاشی - سوزوکی در بازار وجود دارد که قطعات یدکی این نوع ازخودروها با کیفیت بالا وارد بازار ایران می شود.

از لوازم یدکی سوزوکی می توان به فيلتر های هوا، روغن، كابين، بنزين، لنت ترمز جلو و عقب، شمع موتور، تيغه برف پاك كن، تسمه، واشرجات، كاسه نمد ها، قطعات بيرونی ماشين مانند آینه‌ها و چراغ های جلو و عقب، اشاره کرد.

قیمت لوازم یدکی سوزوکی

برای خرید لوازم یدکی سوزوکی باید قبل از هر چیز به کیفیت آن توجه کنید و از اصل بودن یا نبودن آن ها مطمئن شوید . ممکن است قطعه ای را با قیمت کم خریداری کنید اما به دلیل تقلبی بودن آن با آسیب رساندن به دیگر قطعات ماشین خسارت زیادی به بار آورد.