لوازم یدکی بسترن - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

 

معرفی برند خودروسازی بسترن

برند بسترن یکی از شرکت های خودروسازی چین توسط فاو در سال 2006 تاسیس شد. فاو در گذشته بسترن بعضی از محصولاتش را در کارخانه مزدا تولید میکرد ولی اکنون به این نتیجه رسیده که بسترن دیگر نیازی به همکاری با مزدا ندارد و بابد بصورت مستقل فعالیتش را ادامه دهد. همچنین او قصد دارد تولید محصولات را با برند بسترن را متوقف کند و برند دیگری را جایگزین آن کند.

از سال 2019 خودروها با برند بستیون در بازار عرضه شد. نامگذاری بستیون به این دلیل است که مشتریان بدانند بستیون ادامه ی موفقیت های بسترن است.

توجه داشته باشید طبق هدف بستیون، تا سه سال آینده 9 محصول با برند جدید تولید و توزیع میشود.

 

برترین مدل های خودروی بسترن

 

این موضوع که برندهای چینی از کیفیت پایینی برخوردارند صحیح نیست زیرا یکی از قطب های اقتصادی جهان تولیدات چین است. همانطور که میدانید با تولید محصولات بی کیفیت نمیتوان فروش بالایی داشت و در جهان رتبه گرفت.

بنابراین گروه خودروسازی بهمن در ایران با پی بردن به این اصل مهم که همه ی کالاهای چینی بی کیفیت نیستند، نمایندگی برند بسترن را برعهده گرفت.

از مدل هایی که با برند بسترن توسط شرکت بهمن وارد بازار ایران شد میتوان به B50 – B50F – B30 اشاره کرد.

زمانی که نیاز به خودرویی لوکس و مدرن در بازار چین یافت میشد، فاو تصمیم گرفت تا بستیون را با کراس اوور T77 به بازار عرضه کند که علاوه بر ویژگی ظاهر زیبا از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

دانستنی های شرکت بسترن

در زمان بسترن، خودروها از نماد عقاب با اسم فاو استفاده میکردند اما بستیون با لوگویی منحصر به خود عرضه شد. طرح آن از یک مربع تشکیل شده که در میان آن پنجره نیمه باز طراحی شده است.

جالب است بدانید فاو طرح این لوگو را به "پنجره ای رو به جهان" تفسیر کرد.

 

لوازم یدکی خودروهای بسترن

خوشبختانه در بازار ایران طیف وسیعی از لوازم یدکی بسترن در دسترس شما قرار میگیرد.

9 شرکت تامین کننده ی لوازم یدکی بسترن در آسیا قرار دارند که از برترین آن ها میتوان به کشور چین اشاره کرد که تمامی قطعات یدکی را با کیفیت بالا به بازار دیگر کشورها عرضه میکند.

در بازار ایران لوازم یدکی بسترن دارای تنوع برندهای زیادی هستند که با توجه به کیفیت و کارایی هر یک از آن ها قیمت متفاوتی دارند.

سعی داشته باشید تا با شناخت عملکرد قطعات قبل از خرید، در حین توجه به قیمت مناسب اورجینال بودن لوازم را بررسی کنید تا درنهایت بهترین نوع را انتخاب کنید.

 

قیمت لوازم یدکی بسترن

 

همزمان با ورود خودروهای بسترن به ایران توسط شرکت بهمن، لوازم یدکی این نوع خودروها با قیمت مناسب وارد بازار شد.

از آنجایی که قیمت هر یک از قطعات لوازم یدکی برای خریداران در اولویت است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که با بالارفتن کیفیت قیمت ها نیز افزایش می یابد اما با خرید از فروشگاه های معتبر میتوانید قطعات را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار داشته باشید.