لوازم یدکی برلیانس - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری

شرکت برلیانس سال 1992 توسط یانگ رونگ در چین تاسیس شد. در سال 2003 یانگ رونگ با پناهندگی به آمریکا قرارداد بی ام و (BMW) را امضا کرد و به تولید و توزیع خودروهای برند بی ام و پرداخت. برلیانس بعنوان لوکس ترین برند در جهان شناخته شد که از محبوبیت بالایی برخوردار است.

خودرو های برلیانس بی ام و 3، برلیانس بی ام و 5، بی ام و اکس 1 از تولیدات شرکت برلیانس هستند. برلیانس از طریق شرکت تویوتا، ون های کوچکی را تولید کرد. بجز تویوتا و بی ام و، برلیانس با شرکت های میتسوبیشی و پورشه هم همکاری کرد.
برلیانس با ورود به ایران با سایپا و پارس خودرو قرارداد همکاری بست و سب شد تا سایپا دو مدل برلیانس H230 و V5 ، همچنین پارس خودرو مدل های برلیانس H320 و H330 را تولید کنند. توجه داشته باشید که بی ام و های چینی با نسخه ی اصلی فرق دارند. برلیانس قصد دارد تا با تاسیس کارخانه هایی در ایران، موتور خودروهایش را در کشور ما تولید کند.
قطعات یدکی برلیانس شامل گلگیرها، درها، سپرها، در باک بنزین برلیانس، چراغ ها، دسته موتور، سینی زیر موتور، سیبک ها، طبق ها، اتاق، داشبورد، فرمان، کلیدهای فلاشر، دکمه های سانروف و ... می باشند. در واقع حدود 60 درصد از لوازم خودرو برلیانس چینی است. از آنجایی که صاحبان خودرو چینی برای خرید قطعات با مشکل مواجه شدند، اما بیشتر این لوازم در فروشگاه های اینترنتی لوازم یدکی یافت می شوند و شما می توانید با یک جستجوی ساده در سایت، قطعه ی مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید.
لوازم یدکی برلیانس با نوع های مختلف در بازار وجود دارند؛ به همین دلیل تشخیص قطعات اصل و غیراصل دشوار است. اما همچنان این نکته را در نظر داشته باشید که با بالارفتن کیفیت قیمت هر قطعه افزایش می یابد. از طرفی با توجه به نوسان قیمت بازار ارز، قیمت لوازم یدکی برلیانس متغیر است.