لوازم یدکی برلیانس - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری

برلیانس ساخت کجاست؟

 برلیانس کمپانی خودروسازی چینی است ، که در سال 1992 توسط شخصی بنام یانگ رونگ راه اندازی شد که حدود 10 سال فقط مینی بوس تولید میکرد.

لوگو برلیانس

در یازدهمین سال کاری خود، فعالیتش را با کمپانی BMW شروع کرد و در سال 2012 حدود 650 هزار دستگاه خودرو تولید کرد . خودرو های سواری برلیانس در ایران توسط شرکت های خودرو سازی پارس خودرو و سایپا مونتاژ می شوند .خودروهای سواری برلیانس  مدل های مختلفی مانند H220 ، H230 ، H330 ، H320 دارند که می توانیم بگوییم برلیانس H330 در ایران فروش زیادی نداشت به گفته متخصصان  ارزش برلیانس H330 خیلی کمتر از ارزش پولی آن است.

برلیانس H330

این خودروی چینی که نسخه ای صندوقدارH320 است که  تفاوت آن چنانی در امکانات و مشخصات فنی ندارد.

 

طراحی ظاهری داخلی آن از ویژگی های مثبت  این خودرو می باشد که از خودرو های هم رده خود می باشد .البته از پلاستیک خشک بی کیفیت در ساخت داخلی کابین نیز استفاده شده است که از یک خودروی اقتصادی چینی بیش از این انتظار نمی رود.

برلیانس h330  در دو مدل موتور 1.5 و 1.65 در گیربکس های، 5 سرعته دستی و 6 سرعته اتومات تولید و عرضه شده است که حداکثر قدرت 114 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه، گشتاور 154 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه و حداکثر سرعت 170 کیلومتر در ساعت  دارد.

امکانت رفاهی و تجهیزاتی برلیانس h330

در مدل اتومات از سانروف برقی، بسته شدن پنجره ها با استفاده از ریموت کنترل ،سنسور دنده عقب و چراغ مه شکن جلو استفاده شده است که در مدل دستی وجود ندارد باقی امکانات و تجهیزات مشابه هستند.

قفل شیشه محافظ کودک ،تنظیم الکترونیکی آینه های جانبی،باز شدن خودکار درب ها هنگام تصادف،سیستم ضد سرقت موتور،سیستم تاشو برای صندلی عقب،میله فرمان جمع شونده،ترمز ABS/EBD ،کیسه هوای راننده و سرنشین ،سیستم تهویه مطبوع،تنظیم الکترونیکی آینه های جانبی،هشدار دهنده نبستن کمربند ایمنی،کامپیوتر سفری،سیستم الکترومغناطیسی باز کردن درب صندوق عقب می باشد.

نداشتن سنسور دنده عقب در مدل دستی از ضعف های این خودرو است به دلیل اینکه طراحی ماشین به گونه ایی است که برای دنده عقب راننده ،دید مناسبی ندارد.

لواز یدکی برلیانس سخت پیدا می شود؟

زمانی که شما قصد خرید خودرو دارید، به طبع شروع به تحقیق می کنید و اگر قصد خرید برلیانس داشته باشید حتما با جمله ی، قطعات یدکی برلیانس سخت پیدا می شود مواجه خواهید شد.

ممکن است  شما به خاطر این حرف از علاقه مندی خود، دور شوید. ولی باید بگوییم که این حرف در حال حاضر  کاملا اشتباه است. اگر در سال 1397 بودیم به دلیل تحریم هایی که  باعث قطع همکاری شرکت های خودرو سازی چین با شرکت های خودرو سازی ایران  شده بود ، این حرف را تایید می کردیم ،ولی در حال حاضر قطعات لوازم یدکی برلیانس با کیفیت اصلی و وارداتی می توانند به راحتی در اختیار شما قرار بگیرند .