لوازم یدکی جیلی - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
شاسی
mashinno
امگرند X7
مشاهده محصولات
mashinno
امگرند RV-7
مشاهده محصولات

لوازم یدکی جیلی

 برند جیلی جزو معروف ترین برند ها در ایران می باشد که به محبوبیت زیادی دست یافته است و همچنین توانسته نام خود را جهانی کند. برند Geely Auto در سال 1997 به طور رسمی در کشور چین شروع به راه اندازی خط تولید خود نمود. درست است که این برند نسبت به برند های دیگری که در این حوزه فعالیت دارند دارای قدمت زیادی نیست اما به دلیل تولیدات با کیفیت و مناسب خود توانسته نام خود را جهانی کند و تبدیل به یک رقیب سر سخت برای هم رده های خود شود.

از بابت لوازم یدکی جیلی نیز می توان گفت کیفیت های متفاوت زیادی در بازار وجود دارد که هر شخص بتواند نسبت به بودجه خود قطعه مورد نیاز خود را تهیه کند. بنابراین نگران قیمت لوازم یدکی جیلی شاسی بلند در ایران نباشید.

اولین شرکتی که ماشین های جیلی را روانه بازار ایران کرد شرکت آسان موتور بود که پس از وارد کردن برند هایی از جمله هیوندا و کیا حال به سراغ خودرو جیلی رفته است. مردم ایران به دنبال تنوع در ماشین ها هستند چون دیگر از تولید مدل هالی تکراری 20 ساله در ایران خسته شده اند و همین یکی از دلایلی است که اخیرا همه گرایش به سمت خرید خودرو های چینی دارند.

 جیلی gc6

همانطور که می دانید چینی ها خودرو های خود را با ظاهری عالی تولید می کنند اما اینبار هدف از تولید خودرو جیلی gc6 ظاهری زیبا و جادار نبوده است. این خودرو ظاهری نسبتا مدرن دارد که مناسب هر سلیقه ای ساخته شده است اما نمی توان گفت ظاهرش مانند مدل های دیگر آن عالی است. خودرو gc6 در سال 2014 برای اولین بار تولید و روانه بازار روسیه شد. در واقع خودرو جیلی gc6 جایگزین خودرو قدیمی جیلی MK شده و بازار این خودرو را از کسل بودن در آورد و باعث ایجاد تغییر و تحول جدیدی شد.

این خودرو دارای پیشرانه ای کاملا روان و سریع است و فرد با کمی فشردن پدال گاز متوجه قدرت این ماشین می شود.

گفتنی است لوازم یدکی جیلی gc6 متشکل از چند کیفیت متفاوت است که همه با هر میزان بودجه ای که دارند بتوانند نیاز خود را از این بابت بر طرف کنند.

 جیلی X7

با ورود خودرو جیلی X7 به ایران به همه ثابت شد که خودرو های چینی آنقدر ها هم که از آن بد می گویند بد نیست و حتی می توان گفت عالی است. سیستم تعلیق خودرو جیلی ایکس 7 بسیار نرم و روان است و همچنین طبق تجربه رانندگان، این خودرو دارای صندلی های بسیار نرمی است که مناسب برای سفر های چند ساعته در طول جاده است.

کمک فنر های عالی این خودرو به خوبی از پس جذب و دفع ضربات جاده بر می آیند. یکی دیگر از نقاط قوتی که این خودرو دارد ترمز های بسیار قوی و ضد قفل آن است که ایمنی را برای سرنشینان تا حدودی فراهم می کند.

از بابت طراحی داخلی خودرو جیلی ایکس 7 نیز می توان گفت بر خلاف ظاهر نسبتا ساده دارای طراحی داخلی منحصر به فردی است مواد ساخت کابین این خودرو از کیفیت خوبی برخوردار است و می توان گفت ایمنی سرنشینان از این بابت قابل تضمین است اما لازم به ذکر است که تودری ها و صندلی های خودرو از جنس چرم مصنوعی می باشد.

این خودرو دارای موتور 2.4 لیتری که توانایی تولید 162 اسب بخار نیرو همچنین 220 نیوتن متر گشتاور را دارد همچنین شتاب شتاب 0 تا 100 این خودرو به 12 ثانیه می رسد.

لوازم یدکی جیلی X7 نیز مانند دیگر قطعات خودرو های چینی وارداتی است بنابراین دارندگان این نوع خودرو های چینی باید با یک سایت فروشگاهی لوازم یدکی آشنایی داشته باشند تا بتوانند به آسانی قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنند شما عزیزان می توانید لوازم یدکی جیلی X7 را از سایت معتبر ماشن نو که جزو نمایندگی لوازم یدکی جیلی در تهران است تهیه نمایید.