لوازم یدکی جک - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سری S
سری J

لوازم یدکی جک

شرکت جک یک شرکت خودرو ساز چینی می باشد که در سال 1964 تاسیس گردیده است. این شرکت در ابتدای فعالیت خود به تولید کامیون های تجاری می پرداخت و رفته رفته فعالیت خود را گسترش داد و خودرو هایی مانند ون و ماشین های شاسی بلند را نیز به خط تولید خود اضافه کرد و در نتیجه پس از گزشت مدتی در سال 2007 به طور رسمی شروع به تولید خودرو های سواری نمود. این شرکت چینی با بستن قرار داد با کشور ایران در شرکت کرمان موتور توانست خورو هایی نظیر جک J5 و جکS5  را به فروش عالی برساند.

در حال حاضر خودرو هایی که از شرکت جک وارد بازار ایران شده اند عبارت اند از: خودرو جک S5، خودرو جک S5 اتوماتیک، خودرو جک S3، خودرو جک جوتوی سدان، خودرو جک جوتوی هاچ بک، خودرو جک J5 و خودرو جک J5 اتوماتیک.

بنابراین با ورود پررنگ خودرو های جک به ایران بازار لوازم یدکی جک نیز داغ شد و اکثر وارد کنندگان سعی در رفع نیاز استفاده کنندگان خودرو های جک دارند. از آنجایی که شرکت جک از لوازم یدکی مدرن در خودرو های خود استفاده می کند بنابراین وجود قطعات این خودرو ها در ایران کمی دشوار است اما سایت معتبر ماشینو که فروشگاه لوازم یدکی نیز می باشد این مشکل را برای کاربران حل کرده است چراکه با وارد کردن قطعاتی مناسب به ایران و همچنین حفظ  مناسب بودن قیمت لوازم یدکی جک خرید را برای شما همواره آسان می کند.

خودرو جک S3

کشور ایران به طور کلی یک کشور نسبتا پر ترافیک محسوب می شود که خودرو جک S3 به دلیل داشتن بدنه ای کوچک تر از دیگر ماشین های شاسی بلند یک خودروی مناسب برای تردد در ترافیک ها محسوب می شود.

ابعاد خودرو جک S3:

طول خودرو: 4325 mm

عرض خودرو: 1765  mm

ارتفاع: 1660 mm

سایز لاستیک ها: 65/185

شرکت جک قصد دارد با رونمایی از خودرو های شاسی بلند دیگر خود از جمله S1 وS2 بازار را از دست رقیبان خود بگیرد و به محبوبیت های بیشتری دست یابد. به طور کلی می توان گفت طراحی خودرو جک S3 بسیار اسپرت و چشم گیر می باشد به خصوص نمای جلوی این ماشین نظر طرفدارانش را به خود جلب کرده است. از بابت قیمت نیز به دلیل استفاده از  قطعات با کیفیت، لوازم یدکی جک S3 با کمی قیمت بالاتر به بازار عرضه می گردد چراکه شرکت جک هدف تولید این ماشین را کیفیت قطعات آن در نظر گرفته است بر خلاف ماشین های شاسی بلند دیگر که ابتدا هدف جادار بودن است.

خودرو جک J3

خودرو جک J3 ابتدا با نام توجوی به بازار ارئه گردید که آن را با نام جک تورین نیز می شناسند.  این خودروی چینی در چین با نام C10 معروف است که ابتدا در سال 2009  عرضه شد. این خودرو به عنوان اولین خودروی عرضه شده از شرکت جک به شرکت کرمان خودرو می باشد که پس از استقبال مردم ایران دیگر مدل های جک نیز وارد ایران شد. از مهم ترین نقاط ضعف این ماشین می توان به ظاهر آن اشاره کرد چراکه نسبت به هم رده هایش بسیار ساده و مبتدی به نظر می رسد. از مهم ترین نقاط قوتش نیز می توان به پیشرانه 1.3 لیتری اشاره کرد که توانایی این را دارد که نیرویی برابر با 93 اسب بخار را 6000 دور در دقیقه همراه با حداکثر گشتاور 114 نیوتن متر را تولید کند و از طریق یک جعبه دنده دارای 5 سرعت را به چرخ های جلو منتقل کند همچنین از لحاظ لوازم یدکی جک جی 3 نیز می توان گفت که نسبت به هم رده هایش دارای کیفیت مناسبی است.

خودرو جک S5

خودروی جک S5 دارای تجهیزات و آپشن های عالی و زیادی می باشد که نیاز افراد را به استفاده از لوازم یدکی جک اس 5 را کاهش میدهد. این خودروی ساشی بلند با داشتن امکانات زیادی هدف خود را برای راحتی سرنشینانش قرار داده است که مهم ترین آن ها عبارت اند از: آینه های برقی تا شونده، قرار دادن چراغ راهنما بر روی آینه، حافظه دار بودن صندلی ها، استارت دکمه ای، مجهز به سیستم کامپیوتر سفری، قفل ایمنی کودک، مجهز به ترمز زد قفل ABS، مجهز به ترمز پارک برقی، فرمان برقی ، بکار گزاشتن 6 بلندگو و... بسیاری از آپشن های عالی دیگر که باعث رضایت طرفداران این ماشین شاسی بلند شده است.

خودرو جک J5 اتوماتیک

خودرو جک J5 یکی دیگر از تولیدات شرکت جک است که توسط کرمان خودرو به بازار ایران عرضه می گردد. این خودرو با داشتن یک ظاهر جذاب و زیبا خود را در دل مردم جا کرده است. خودرو جک جی 5 از لحاظ مصرف سوخت اصلا خودروی مناسبی نبود اما با آمدن نسخه اتومات آن این مشکل رفع شده و توانسه خودرو جک J5 اتوماتیک را تبدیل به یک خودرو همه چی تمام کند. صاحبان این خودرو در ایران نیاز به یک سایت فروشگاهی لوازم یدکی جک J5 اتوماتیک دارند که به راحتی بتوانند قطعات مورد نیاز خود را بدون صرف زمان اضافه ای تهیه نمایند که در این خصوص می توانید به سایت mashinno.com مراجعه نمایید.