لوازم یدکی ام جی - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا بر روی نام مدل خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی ام جی

سال 1924 یک شرکت خودروسازی در انگلیس تحت عنوان ام جی تاسیس شد. در موریس گاراژ (Morris Garage) نسخه ی تیونینگ شده ی خودرو های موریس بعنوان اولین خودرو تولید شد. نام ام جی برگرفته از همین محل تولید است.

 

برترین مدل های خودروی ام جی

ام جی بر اساس خودروی موریس آکسفورد اولین مدل ام جی یعنی 14/28 تولید کرد.

یکی از برترین مدل های ام جی MGA بود که به خارج از انگلیس هم صادر کردند. بعد از آن با پیشرفت در صنعت خودروسازی توانستند مدل‌های MG EX181 و MG Magnetteرا عرضه کنند.

از دیگر مدل های ام جی می توان به MG MGC ، MG MGCT ، MG TF، MG 3 و MG 7 اشاره کرد.

در سال 2017 آخرین مدل شاسی بلند MG ZS تولید شد که علاوه بر ظاهر زیبا، کیفیت بالایی دارد. ام جی قصد دارد در آینده ای نزدیک مدل های جدید تر با ویژگی های خاص را عرضه کند و تحولی در صنعت خودروسازی ایجاد کند.

 

دانستنی های شرکت ام جی

 

نمایندگی برند ام جی در ایران به شرکت مدیا موتورز تعلق گرفت و توانست خودرو های ام جی 550، ام جی6، ام جی3، ام جی 350، ام جی GS و ام جی GT را وارد بازار خودرو کند.

مدتی بعد این فعالیت به شرکت خودرو در آذربایجان واگذار شد که به دنبال آن ام جی 360 را مونتاژ کرد که طرفداران زیادی داشت. همچنین ام جی قصد دارد در آینده با شرکت خودروسازی فردا، قرارداد همکاری ببندد.

 

لوازم یدکی خودروهای ام جی

خریداران خودروهایی که وارداتی هستند برای تامین قطعات یدکی با مشکل مواجه می شوند. لوازم یدکی ام جی از آن دسته هستند. اما با وجود فروشگاه اینترنتی معتبر این مشکل تا حدی حل شده و شما می توانید با صرفه جویی در وقت و هزینه قطعه ی موردنظر خود را تهیه کنید.

 

قیمت لوازم یدکی ام جی

با توجه به کارایی هر قطعه قیمت های مختلفی وجوددارد که این قیمت ها با بالارفتن کیفیت لوازم، افزایش می یابند ولی در حال حاضر قیمت ثابتی برای قطعات الکتریکی وجود ندارد.