لوازم یدکی ام وی ام - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سری X
سایر خودروها

شرکت چری چین برای اینکه بتواند در بازار ایران فعالیت داشته باشد شرکت مدیران خودرو را در ایران تاسیس کرد و برند ام وی ام را برای محصولاتش انتخاب کرد. این همکاری سال 1381 در شهر بم شکل گرفت. مدیران خودرو مسئولیت فروش محصولات چری و ام وی ام را به طور همزمان برعهده گرفت و خودروهایی را تحت عنوان این دو گروه عرضه کرد که در نتیجه ی آن فروش بالایی داشت. در حال حاضر مالکیت مدیران خودرو به شرکت کرمان موتور و چری چین تعلق گرفت.

خودروهای 110 – 315 – 550 - X22 – X33 با برند ام وی ام و تیگو 7 – آریزو 5 – تیگو 5 اف ال – آریزو 5 تی ال را با برند چری در بازار ایران عرضه شده است.
همانطور که میدانید محصولات چینی دارای قیمت پایین تری هستند که همین موضوع سبب شد تا ام وی ام با دیگر خودروهای خارجی رقابت کرده و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. اولین محصولی که وارد خیابان های ایران شد MVM110 بود که با طرح هاچ بک توانست با پراید رقابت کند.
لوازم یدکی خودروهایMVM و چری شامل سه دسته (قطعات بدنه، لوازم موتوری و لوازم جانبی) هستند : 1. قطعات بدنه: سپر شیشه جلو و عقب درب ها چراغ ها آیینه های بیرونی و… 2. لوازم موتوری : پوسته سیلندر واشرسرسیلندر سرسیلندر و… 3. لوازم جانبی: آیینه های جلو و عقب جلو داشبوردی روکش و…
به دلیل نوسانات قیمت ارز نمیتوان قیمت ثابتی را برای لوازم یدکی ام وی ام اعلام کرد ، اما باتوجه به چینی بودن محصول نسبت به دیگر خودروهای خارجی، لوازم یدکی آنها نیز از قیمت کمتری برخوردارند. مشتریان درصورت داشتن اطلاعات از عملکرد قطعات میتوانند باکیفیت ترین قطعه ی موردنظر خود را انتخاب کرده و در نهایت خریداری کنند .