لوازم یدکی رنو - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

سواری
شاسی
وانت
mashinno
تندر وانت
مشاهده محصولات

لوازم یدکی رنو

رنو از دسته شرکت های خودروسازی که در تمام تیپ های سدان(تندر90، تندر 90 پلاس ، تالیسمان) ،هاچ بک (رنو ساندرو، رنو استپ وی) کراس اوور(رنو کپچر)،اس یو وی (داستر، کولئوس) و تجاری (تندر 90 پیکاپ) فعالیت داشته است.

لوگو رنو 

خودروهای رنو، از محصولات با کیفیت و ایمنی بالا برخوردار هستند . از نقاط قوت خودروهای رنو امنیت ، ساختار بدنه ، طراحی داخلی راحت ، تطبیق پذیری می باشد.از با کیفیت ترین نوع خودروهای رنو، رنو ساندرو با داشتن چهار ستاره ایمنی در رده قیمتی  خود و تندر 90، تولیدی پارس خودرو و ایران خودرو با داشتن سه ستاره ایمنی در صدر خودروهای رنو  قرار دارند. 

ال90

ساندرو

لوازم رنو

همچنین تندر 90 پیکاپ از خودروهای تجاری سبک ، که با داشتن سه ستاره ایمنی از خودروهای با کیفیت از همنوع خودش است.

اگر میخواهید در مصرف سوخت خودروی رنو صرفه جویی کنید حتما باد لاستیک ها را تنظیم کنید و سرعت خود را در مواقع غیر ضروری کاهش یا افزایش ندهید.برای استهلاک کمتر سیستم ترمز خودروی رنو، در خودروهایی که گیربکس اتومات دارند در سر بالایی ها و سراشیبی ها حتما از دنده استفاده کنید و در ترافیک های سنگین و یا در توقف کامل ماشین را در حالت N و ترمز دستی را در حالت فعال نگه دارید.در خودروهایی که گیربکس دنده ایی دارند در ترافیک های سنگین ، دنده را در حالت خلاص قرار داده و پا را از روی کلاچ بردارید تا سیستم کلاچ آسیب کمتری ببیند.

قطعات مصرفی رنو 

از قطعات مصرفی میتوانیم به فیلتر روغن ، فیلتر هوا ، فیلتر کابین و لنت ترمز ،  اشاره کنیم . سعی کنید در هر دوره از سرویس خودروی تان، فیلتر روغن را تعویض کنید .وظیفه فیلتر روغن تصفیه کردن روغن قبل از ورود به داخل موتور است و باعث جلوگیری از دوده ناشی از احتراق به داخل موتور می شود.

فیلتر هوا هم از قطعات مصرفی محسوب می شود که در هر دوره از سرویس باید تعویض گردد.هدف اصلی فیلتر هوا،تصفیه هوا و جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور ، به منظور کاهش مصرف سوخت است.

قطعات یدکی رنو را از کجا بخریم؟

وقتی می خواهیم خودرویی بخریم سوال اینکه قطعات آن را از کجا و با چه قیمتی میتوانیم تهیه کنیم میتواند تاثیر بسیاری در قصد خرید داشته باشد .تامین لوازم یدکی ، یکی از مهم ترین فاکتورهای تصمیم گیری در هنگام خرید خودرو است .

 لوازم یدکی ال 90

اگر بدانیم قطعات خودروی مورد نظر بسیار گران ویا به سختی در بازار پیدا می شود ممکن است از خرید منصرف شویم و شاید برای خرید قطعات یدکی رنو برای نوع برند انتخابی سردرگم شوید. قطعات وارداتی و اصلی و یا شرکتی تست فنی شده اند و استاندارد می باشند که  امنیت بالایی دارند.برای خرید قطعات یدکی رنو به کیفیت و استاندارد بودن آن توجه کنید تا مانع آسیب رسیدن به دیگر قطعات شوید.

خرید قطعات مصرفی رنو 

استفاده از قطعات مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد باعث آسیب رسیدن به موتور و اجزای داخلی موتور می شود پس برای جلوگیری از ضررهای زیاد از قطعات مصرفی شرکتی و یا وارداتی  استفاده کنیم که دارای کیفیت بالاتری هستند.