لوازم یدکی سانگ یانگ - فروشگاه لوازم یدکی ماشین نو

لطفا پس از انتخاب مدل خودرو روی عکس خودرو خود کلیک کنید.

 

معرفی برند خودروسازی سانگ یانگ

DONG-A یک شرکت خودروسازی قدیمی در کره جنوبی است که در سال 1954 فعالیت خود را توسط کیمساک ون آغاز کرد. مدتی بعد نامش به سانگ یانگ تغییر کرد. سهام دار اصلی سانگ یانگ در سال 1993 همکاری خود را با مرسدس بنز شروع کرد.

در سال 1997 سانگ یانگ به دوو روخته شد که چند سال بعد دوباره این سهام به شرکت سایک موتور چین تعلق میگیرد. در نهایت این اتفاقات سهام به هند واگذار می شود.

در سال 1384 شرکت رامک خودرو نمایندگی فروش خودروهای سانگ یانگ را در ایران به عهده میگیرد.

برترین مدل های خودروی سانگ یانگ

از خودروهایی که در شرکت سانگ یانگ تولید و به بازار ایران عرضه شد می توان به موسو، چیرمن، اکتیون، کوراندو، رکستون، کایرون و اخیرا تیوولی، نیوکوراندو و رکستون G4اشاره کرد.

دانستنی های شرکت سانگ یانگ

نیاز به خودرویی با عملکرد صحیح و کیفیتی بالا، استهلاک پایین، رانندگی نرم و راحت موجب تولید کوراندو C شد که تا سال 2017 عرضه ی آن ادامه داشت.

ترکیبی از استهلاک پایین، کیفیت و کارایی بالا با طراحی جدید و رانندگی نرم، باعث شده این خودرو یک SUV همه کاره و سازگار با زندگی مدرن باشد. عرضه کوراندو C تا سال 2017 ادامه یافت.

 

لوازم یدکی خودروهای سانگ یانگ

امروزه لوازم یدکی سانگ یانگ با کارایی و کیفیت بالا تولید شده و در بازار عرضه میشود. اکثر این قطعات توسط نیروهای متخصص بررسی شده اند تا مصرف کنندگان با اطمینان کامل آنهارا خریداری کنند.

قیمت لوازم یدکی سانگ یانگ

قطعات به دلیل واردات مستقیم بدون واسطه در برخی از فروشگاه های معتبر، با قیمتی مناسب یافت می شوند. اما با توجه به مشکلات اقتصادی و نوسان قیمت، برای لوازم یدکی هم نمی توان قیمت ثابتی اعلام کرد. به طور کلی قیمت قطعات به عملکرد و کیفیت آنها بستگی دارد و با افزایش این دو مورد قیمت آنها نیز بالاتر می رود.